Süryani Büyüsü, Süryani Büyüsü Nedir ?

Süryani Büyüsü

Anasayfa » Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü kara büyü yanı kırmızı büyüdür. Kökeni zamanında avrupa dan ölümden kaçan grupların cadı olarak tanımlanmasından dolayı adlarını süryani büyüleri olarak almışlardır. Çok köklü ve etkisi uzun yıllar geçmeyecek büyülerdendir.Süryani büyülerinden bahsetmeden önce sizlere Süryaniler kimdir ve bu soy tam olarak nereden günümüze ulaşmıştır bununla ilgili bilgiler vermek istiyorum. Öncelikle Süryaniler hakkında en çok iki farklı tezin ön plana çıktığını söylemek mümkündür. Bunlardan birincisi 5000 sene önce Mezopotamya’da yaşamış olan halklardan biri olarak Aramiler’den geldikleridir.

Ancak Hristiyanlığı benimsedikten sonra bu coğrafyadan ayrılmış olup şimdilerde dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşamaktadırlar. Bir de ikinci bir tez var ki o da Asurlar’dan geldiklerine inanıştır. Bu şekilde her iki inanışa sahip kesim de büyü konusunda Süryanilerin son derece üstün yetenekleri olduklarını kabul ederler. Bir başka deyişle büyülerin büyüsü işlemleri olarak bile eski yazıtlarda ve lahitlerde adlandırılan tüm işlemler bugünlerde birer Kabala öğretisi olarak da öne çıkmaktadır. Bu öğretiye haiz olan insanlar gizli tüm bilgilere sahip olabildikleri için imkansıza yakın ihtimalleri bile hayata geçirme konusunda uzmandırlar. Musa Salah hoca bu kişilerden biri olarak sizlere yardımcı olmak üzere bu metni hazırlatmıştır.Musa Salah hoca Mezopotamya sularında uzunca bir zaman geçirmiş olup, bir çok din öğretisine katılmıştır. Bunların bazıları ilahi dinlerin içinde olup bazıları ise ilahi olmayan dinlerin buluşmaları olmuştur. Çünkü gizli ilimlere gönül vermiş herkesin, inançları dışındaki ritüel ve uygulamalara da hakim olması gerekir. Zira her öğreti kendi inançları çerçevesinde şekillenir ve Süryani büyüsü yapmak isteyen tüm medyumların bu inanış biçimini de uzun bir süre ilgi göstermiş ve temelini iyi almış olması gerekmektedir.

Etkin bir süryani büyüsünü kim yapabilir diye araştırmalar yaparken, görüşeceğiniz kişilerin bir kabala öğretisine mutlak surette hakim olması şarttır. Bunlar herhangi bir çalışmanın getirilerinden farklı olan tüm ritüelleri içinde barındıracak olup süryani büyüsü yapan hoca tarafından uzmanlık dahilinde tasarlanacaktır.Bağlama işlemleri ve aşık etme hususlarında bilinen tüm yöntemlerin bile olsa üzerinde yer alan süryani büyüsünü kesinlikle Hristiyan birilerinin yapması gibi bir şart yoktur. Bu şekilde farklı ve yanılgı içindeki düşüncelerin değişmesi gerekir.

Yıllarını bu işe ayırmış her tecrübeli medyum süryani büyüsünü de diğer tüm Hristiyan ve Musevi büyülerini de hayata geçirebilir.

Bu işlemler için kesinlikle tecrübe çok önemlidir. İlk kez denenecek olan bir Süryani büyüsünde yalnız olmak imkansızdır. Birçok kez bu işin ehli bir hoca ile çalıştıktan sonra kendi başına yapabilecekleri bir duruma gelen medyum hocalar ki Musa Salah hoca bu kişilerden biridir; Daha sonrasında bu işlemi tek başına yapabilecek aşamaya gelecektir. Son derece tehlikeli ve zor olacak bu süreç için önceden doğru bir planlama ve manen hazırlık şarttır.

Süryani Büyüsü Ne için Yapılır ?

 • Birini eve ya da iş yerine kuvvetli bağlamak için.
 • Genç bir insanı ( Genç insanlarda daha büyük etkiler görülür) aşık etmek için.
 • Define bulma işlemlerinde ecinnilerden yardım almak için.
 • Define muhafızlarını (Ecinniler) def etmek için.
 • Farklı boyutlardaki canlılardan isim, harita, güzergah gibi bilgileri sorabilmek için.
 • Yapılmış güçlü bir aşk büyüsü bozabilmek için…
 • Yapılmış pek çok büyünün bozulması için de kullanılır…
 • Kişinin kısmetini açabilmek ve onun hayatını birleştireceği kişiyi karşısına çıkarmak…
 • Doktorların teşhis edemediği pek çok rahatsızlıktan kurtulmak için…
 • Depresyon ve ruhsal yorgunluk ile tıbbın yetersiz kaldığı her koşulda yardım almak için…
 • Bir de uzun süreli kötü hislere kapılmış insanların hayata bakışlarını kalıcı olarak pozitife çevirmek için…

Bahsettiğimiz ve gördüğünüz gibi Süryani büyüleri çok çeşitli tesirlere sahip olmak ile birlikte gerçekten de en etkili sonuçları alabildiğiniz bir büyü çeşididir. Ayrıca Süryani büyüsü sadece ilişkileri yönetmek için değil çok farklı durumlarda da kullanılmaktadır. Ayrıca büyü bozma işlemlerinde genel anlamda Süryani büyülerinden destek alındığı da yine pek çok kişice bilinmektedir.

En fazla 15 gün için süryani büyüsü etkileri göstermektedir.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara