Soğutma Büyüsü, Soğutma Büyüsü Nedir ?

Soğutma Büyüsü

Anasayfa » Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü, çok eforlu bir büyüdür. Vakit gelen bir ilişkiyi sonlandırmak için yapılan çok riskli bir büyüdür. Mutlu bir çiftin bir anda birbirlerinden soğumasına ve kopmasına neden olan bir büyü cinsidir. İlişkiniz şayet ki böyle bir maruz kaldıysa, netlikle sizin gayretleriniz ilişkinizi kurtarmak için yeterli olmayacaktır.

Kesinlikle bu büyüsün makûs tesirinden kurtulmak için bir medyumla görüşmelisiniz ve büyüsün makûs tesirini üzerinizden kaldırmalısınız. Bunu yapmadığınız taktirde ilişkiniz bitmeye mahkum olacaktır.

Zira büyülen partneriniz, artık hiçbir biçimde size ilgi duymayacaktır. Hatta sizden tiksinmeye ve nefret etmeye başlayacaktır. Ona söyleyeceğiniz en pozitif laflar dahi o şahısta ters tesir yapacaktır. Size karşı tamamen olumsuz ve nötür bir davranış sergileyecektir. Sizden bir an evvel dağılmak için her yolu sınayacaktır.

Soğutma büyüsü yapma görüşüye sahip olan şahıslar, bu büyüsü tamamen ilişkiyi devirmek için kullanacaklardır. Bu büyü konutlu bir çifte yapıldığı zaman, eşler arasında ki karı – koca ilişkisi tamamen sonlanır. Eşiniz size değmek bile istemeyecektir. Netice mi? büyüsü bozdurmadığınız taktirde, kısa bir zaman sonra boşanmaya kadar varan makûs bir sürecin içinde kendinizi bulacaksınız.

Bunu bir başka hemcinsiniz size makûsluk yapmak için yaptırabileceği gibi sizi istemeyen eşinizin aile bireylerinden biri de bu büyüsü yaptırabilir. büyüsü yaptıran şahsın gerçeğinde hiçbir ehemmiyeti yoktur. Zira bu büyüsü yaptıran birey, eşinize sahip olmak için yaptırmaz. Bu yalnızca sizi ayırmak, ilişkinizi sonlandırmak için yapılan bir büyüdür.

Soğutma büyüsü cinsleri

* Aileden soğutma büyüsü,*
Erkeği eşinden soğutma büyüsü,
* Konuttan soğutma büyüsü,
* İçkiden ve makûs alışkanlıklardan soğutma büyüsü,
* Cinsellikten soğutma büyüsü,
* İşten soğutma büyüsü,
*Bayanı kocasından soğutma büyüsü,* Soğuma büyüsü…

Yukarıyada sıraladığımız pek çok muhtelif soğutma büyüleri vardır. Bunların için de çok suçsuz olanları içki ve makûs alışkanlıklardan uzaklaştırmak için yapılan olanıdır.

Eşinizi geri kazanmak, içki ve makûs alışkanlıklardan uzaklaştırmak için yapılanı en suçsuzudur. Birde en sonda yer alan soğuma büyüsü vardır.

Bu büyüsü birey kendisine yaptırır. Kesintisiz meseleler yaşadığınız bir ilişki yaşıyorsunuz, fakat yaşamınızda ki insandan bir cinsli kopamadığınız için ilişkinizi devam ettirmek zorunda kalıyorsunuz, böyle gidişatlar için kendinizi o şahıstan soğutmak için tamamen şahsın kendisine yaptırdığı bir metottur.

Kendinize uygulatacağınız bu büyüden sonra, asla kopamam dediğiniz şahıstan bir anda kopup, uzaklaştığınızı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Yukarıyada maddeler halinde verdiğimiz soğutma büyülerinin içinde en riskli olanı tabi ki, eşleri birbirinden ayırmak için yapılan büyülerdir.

Böyle bir sihre maruz kalan bir çiftin yapması gereken en doğru hareket biçimi, işinde uzman olan bir medyumla bağlantıya geçmektir. Zira büyü çok süratli bir biçimde sizi birbirinizden koparacaktır.

Kopmadan, bir medyumla görüşüp bu büyüsün bozulması için lüzumlu olan muskanın yazılmasını sağlamalısınız. Bizim bu istikamette sizde nasihatimiz, www.gercekbuyu.com sitemize gelerek, online olarak isimimmm hocamızla görüşme sağlamanız olacaktır.

Havas ilmi sahibi olan hocamız, size nasıl bir soğutma büyüsü yapıldığını hemen çözecektir. Sonrada bu büyüsü bozmak için Havass ilminden takviye alarak, lüzumlu olan duaların yazılımını sağlayarak, sizi makûs tesirden kurtaracaktır.

Mutlu bir yuvayı kurmak kadar, ayakta yakalamakta da ehemmiyetli, güç ve meşakkatli bir vazifedir. Ne yazık ki cemiyetimizde de kıskançlık hastalığı suratından mutlu çiftlere karşı her zaman olumsuz bir tesir vardır. Bu tesirle yapılacak makûs bir büyüden yalnızca iyi bir medyumun yardımıyla kurtulabileceğinizi asla unutmayınız…

Soğutma büyüsü Nasıl Yapılır

İki şahsı soğutma büyüsü için lüzumunuz olan malzemeleri alta yazıyorum. Bu biçimde kolay bir uygulama ile kendi kendinize konutunuzda basitçe soğutma büyüsü yapabilirsiniz. Zafer oranı % 60 varan bu kolay büyü sayesinde emelinize erişmeniz muhtemel olabilir. Bu yazacağım kolay bir büyü misalidir ve zafer ihtimali azıcık hudutludur. Profesyonel bir soğutma büyüsü için uzman bir medyumdan takviye almak her zaman daha iyi olur.

Soğutma büyüsü için lüzumlu malzemeler:

  • Üzerinde rastgele bir çizgi yada yazı olmayan boş bir kağıt
  • Daha evvel hiç kullanılmamış makara biçiminde kırmızı renkte iplik
  • Kırmızı yazı yazan kırmızı renkte bir adet kalem
  • Ufak bir tahta çubuk

Ardından boş kağıdı yere koyarak kırmızı kalemle birbirinden soğutmak istediğiniz bireylerin isimlerini ve soyadlarını bu kağıdın üstüne yazın. Bu iki insanın adlarını yazdıktan sonra hemen altına olmasını istediğiniz dileği yazın. Başka Bir Deyişle misalin ” Ahmet ile Ayşe’nin birbirinden soğumasını istiyorum ” biçiminde yazabilirsiniz.

Ardından bu kağıdı yuvarlayarak bir silindir biçimine getirin ve makara biçimindeki iple bu silindir biçiminde kağıdı dolamaya başlayın. Silindir biçimindeki kağıdın etrafında elinizdeki makara iple 11 kere tur attırın. Başka Bir Deyişle 11 kere ipi kağıdın etrafında gezdirin. Bu biçimde ipi kopararak kağıdın rulo biçiminde kalmasını sağlayın.

Bu operasyonları bitirdikten sonra elinizdeki kırmızı renkteki kalemi rulo biçimine getirdiğiniz kağıdın içine koyacaksınız. Ardından bu kağıdı 7 gece süresince kendi yatak odanızda muhafaza etkeniz gerekiyor. 7 gece sonra kağıdı elinize alarak üzerindeki ipleri çıkaracaksınız.

Kağıdın üzerinde ip kalmamasına dikkat edin sonra bu kağıdı birbirinden soğumasını istediğiniz bireylerin evine yakın bir yere gömmeniz gerekiyor. Başka Bir Deyişle bu bireylerin evine 200 metre yakın bir yere gömmeye çalışın zira mesafe ne kadar yakın olursa soğutma büyüsünin tesiri de o kadar iyi olur. Bu operasyonlardan sonra hazırladığınız soğutma büyüsü bütün olarak bitirilmiş olacaktır.

Kullanım alanları ;

Kıymetli kardeşlerim: Soğutma büyüsü sadece konutlu çiftleri ayırmak için değil aynı zamanda istenmeyen ilişkileri sonlandırmak içinde yapılır. Bu sebeple iki insanı soğutma büyüsü bütün olarak istenmeyen birlikteliklerin sona erdirilmesi için yapılır. Başka Bir Deyişle iki insanı büyü yoluyla birbirinden uzaklaştırmak olasıdır.

Peki hangi vaziyetlerde soğutma büyüsü yapılır gelin şimdi bunu size maddeler halinde yazayım.

  • Sevdiğiniz şahsı beğendiğinden veya eşinden ayırmanız gerekiyorsa
  • Nefret ettiğiniz eşinizden bölmeniz gerekiyorsa
  • Yaşamış olduğunuz ilişkinin artık tükendiğini seziyorsanız
  • İş yerinizde size rakip olan bireylerin birbirinden uzaklaşması için
Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara