Şifa Büyüsü, Şifa Büyüsü Nedir ? Hastalık Büyüsü

Şifa Büyüsü

Anasayfa » Şifa Büyüsü

Şifa Büyüsü

Şifa Büyüsü ismi üzerinde insanların natürel açıdan hasta iken hastalığının düzenlenmesi için kullanan bir usuldür.

Hastalık Büyüsü öyle risklidir ki tıbben teşhis konulması dahi oldukça güçtür. Kendini saklayan bu kara büyü bireyi sanki her geçen gün dirhem dirhem eritir ve hastalıktan can vermesini emeller. Birincisi vicdanen rahatsız olmaya başlarsınız ve olur da büyü ters teperse aynı tesiri sizde görebilirsiniz.

Netlikle profesyonel bir medyum yaparsa tesirini natürel olarak görmek muhtemel olacaktır. Kendisini medyum olarak tanıtan bir bireye, cindar olan bireylere, abdestsiz olanlara veya dini tamlığa sahip olmayan bireylere hastalık Büyüsü yaptırmak bireye tesir etmez aksine tesirini, bulgusunu tamamen yaptıran bireyin görmesini sağlar.

Her ne koşulda olursa olsun birisi tarafından hastalık Büyüsüne maruz kalmış bir insan bu büyüden kurtulmak ve sıhhatine kavuşmak için elbet te şifa Büyüsü yaptırır ise muhtemel mevki hastalıktan kurtulacaktır. Aynı biçimde netlikle profesyonel bir medyum veya şifa Büyüsünde iyi olan medyuma yaptırılırsa tesirini gösterecektir. Şifa Büyüsünin emeli birisinin hastalık Büyüsünin önünü kesmek için yaptırılmak istenmesinden dolayı rahmanidir başka bir deyişle ak büyüdir. Bireye rastgele bir biçimde ters tesir etmez.

Büyü doğru ve galibiyetli bir biçimde yapılırsa şayet büyüye maruz kalmış birey kısa zamanda hastalığından kurtulur ve mutlu günlere yine merhaba demeye başlar. Şimdi dilerseniz sözümüzü çok fazla uzatmadan şifa Büyüsü nasıl yapılır, tesiri nasıl görülür gibi merak edilenleri sizlere anlatalım.

Hakikatinde yaptırma mevzusunda kendinizi ikna etmiş olsanız dahi asıl medyumu bulma mevzusunda zorlanacağınızı bu zaman zarfında parasal ve manevi bir kayıp yaşayacağınızı unutmayınız. Kısacası sınama yanılma usulünü kullanmak zorundasınız. Ancak şifa Büyüsü neredeyse tüm medyumlar tarafından yapılan bir çalışmadır.

Harici olarak hastalık Büyüsü bozulması ismi altında şifa büyüleri de yapılmaktadır. Ancak evvelinde yaşadığınız meseleleri ve bulguları rabıta bakımı yapan başka bir deyişle büyü bakımı yapan bir medyuma iletmeniz ve evvelinde bir büyü bakımı yaptırmanız gerekecektir. Üzerinizde büyü varsa şayet medyum onayınızı aldıktan sonra bozma operasyonu için şifa Büyüsü yapacaktır.

Bedenen ve ruhen sıhhatli şahıslar makûs gayeli şahıslar tarafından büyü ya da nazara maruz kalabilirler. Zamanla sıhhatleri ve ruh gidişatları değişebilir, vücutlarında zararlar alana gelebilir.

 Şifa büyülerinin değişik emeller için değişik uygulama biçimi ve yolları vardır. Medyum Musa Salah hoca sizin için en iyi Büyüsü uygulayabilmek için özel olarak ilgilenmektedir.

Tüm büyülerde olduğu gibi yapılacak büyü tercihinden evvel Medyum Musa Salah danışarak Büyüsün tanımlanması gerekmektedir.

Şifa büyülerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Bunalım, hayata karşı gönülsüzlük halleri, stres, fazla asaplılık halleri, bireye büyü aracılığıyla üçüncü bireyler aracılığıyla yapılan hastalıkların şifalanması, kısırlık, cin ya da ifrit musallatların sebebi ile oluşan epilepsi eşi hastalıklar, doğumun basit olması için, bireyleri hasarlı tesirlerden gözetmek için, çok ağlayan ve yatmayan somurtkan çocuklar için, fazla hareketli çocuklar için, konsantrasyon beceriksizlikleri ve idrak etme meseleleri için şifa büyüleri yapılmaktadır.

 Makûs gayeli yapılan büyüler bireylerin psikolojisini bozabilir, bireyi hasta oldurabilir, bireyin sıhhatli düşünmesini yasaklayabilir. büyü tesiri altında olan şahıslar bu tesirlerin farkına varmaz ve gün geçtikçe vaziyeti makûsa gider.

 O sebeple şifa Büyüsü dileyen bireylerin öncelikli olarak sıhhatlerinden, ruh hallerinden ve sezdikleri başkalaşımlardan bahsetmesi zorunludur.

Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır

Şifa büyüleri, şifa sürecini süratlendirmek için kullanılagelmiştir ve netlikle tıbbi çözümlerin yerini almaz. Bu büyü, hastalığı bireyden sürüklemek ve arınmak ismine başka bir yere koymak adına tertip edilmiştir.

Zorunlu Malzemeler

*Olijist Taşı

[İksir için]

1 parça karanfil çiçeği bulamazsanız karanfil

1 parça mine çiçeği güvercin otu diye de öğrenilir

3 parça mayıs papatyası

1 parça sarımsak

2 parça adaçayı

2 parça okaliptus

Yapılışı;

Bu iksiri uygun biçimde kaynatın. Ardından birey iksiri içerken sizde zorunlu olan Büyüsü uygulayın. Olijist taşını alın ve onu bireyin göğsüne yerleştirin. Ardından karanlık hastalığı vücudun dışına doğru sürüklediğinizi ve taşın içine aktardığınızı imgeleyin ve o sırada Hecate’yi çağırın;

Dea Hecate! Audire verba! Adiuvare me panaces!

Tercümesi; Tanrıça Hekate! Sözcükleri Dinle! Bana iyileşmesinde takviye et!

Duayı okuduktan sonra, bireyin gözlerinin içine derin bir biçimde bakın ve hastalığı göğsünden itin ve taşın içine alın. Usulca taşı bireyin göğsünden uzağa çekin ve karanlık hastalığın vücuttan dışarı taş tarafından çekildiğini sezin. Taşın bir eli olduğunu ve bireyin vücuduna erişerek oradan hastalığı kendi içine sürüklediğini resimleyin. Taşın hastalığa neden olan karanlık enerjiyi absorbe ettiğini ve mıknatısın sürükleyişi gibi içine sürüklediğine iyice odaklanın

Hastalığın taşın içine girdiğini sezdiğinizde, taşı 7 gün süresince toprak içine gömün. Böylece hastalık, toprak tarafından alınacak ve taş arınılacaktır.

7 günün sonunda gereksiniminiz olursa taşı yine kullanabilirsiniz. Böylece hastalık vücuttan taşa ve sonra taştan toprağa akacaktır.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara