Şans Büyüsü, Şans Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulur ?

Şans Büyüsü

Anasayfa » Şans Büyüsü

Şans Büyüsü

Şans büyüsü eski kaynaklarda “sitare büyüsü” ismi ile de anılan etkili bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra hayatta arzuladığı şeylere kavuşan pek çok insana dair anlatımlar bulunmaktadır.

Tarihte daha çok saray çevresindeki insanlar ile zengin tüccarlar tarafından yaptırılmıştır. Günümüzde ise dünyanın değişik ülkelerinde her toplumsal gruba ait insanlar tarafından başvurulan bir uygulamadır.

Şans büyüsü kişinin hayatını büyük ölçüde değiştirdiği için çok fazla rağbet edilen bir büyüdür. Büyü uygulaması kolayca temin edilebilecek malzemelere dayandığı için istenilen her vakit yapılabilir.

Şans büyüsü insanların hayatında ne gibi değişikliklerin yaşanmasını sağlar?

Şans büyüsü kişinin hayatındaki tüm alanları etkiler. Bu büyü hem özel yaşamla ilgili hem de maddi hayatla alakalı şans getirmesi için uygulanır. Büyü yaptıran şahsın tüm hayatı değişmeye başlar. Önündeki kapılar birbiri ardına açılır ve kişi arzuladığı her şeye kavuşur.

Şans büyüsünün etkili olduğu alanlar kadim kitaplarda şöyle sıralanmıştır:

  • Kişinin ticarette başarılı olmasını sağlar. Bu büyüyü yaptıran kişi tüm alışverişlerinden kazançlı çıkar.
  • Bu büyü sayesinde insanları kısa sürede her konuda ikna etmek mümkün olur.
  • Özel hayatta güzel gelişmelerin yaşanması sağlanır.
  • Zor durumlardan kurtulmak isteyenler bu büyüye başvurduklarında kendilerini kuşatan sıkıntılı durumdan kısa sürede kurtulur.
  • Sürekli şanssızlık yaşayan kişiler bu büyüyü yaptıktan sonra şanslı bir insan olarak hayatına devam eder.
  • Şans büyüsü aynı zamanda şirinlik büyüsü görevini de görür.
  • Bu büyü yaptıran kişi ne yaparsa yapsın insanların gözüne her zaman sevimli görünür.
  • Sürekli takdir gören ve insanlar tarafından sevilen bir şahıs haline gelir.

Şans büyüsü yaptıracak kişilerin dikkat etmeleri gereken önemli bir husus: Büyünün yön değiştirmesi

Şans büyüsünün uygulamaları sırasında yapılacak hatalı bir davranış büyünün yön değiştirmesine neden olabilir. Bu durumda şans açıklığı için yapılan büyü çeşitli olumsuzlukların görülmesine sebep olur.

Yön değiştiren büyüler, büyü yapan kişinin sağlığının bozulmasına, maddi kayıplar yaşamasına ve özel hayatta çeşitli sorunlarla yüzleşmesine neden olur.

Şans büyüsü yaptıracak kişilerin bu riskin farkında olması ve bütün büyü aşamalarını eksiksiz biçimde yapmaya gayret etmesi büyük önem taşımaktadır.

Şans büyüsü nasıl yapılır?

Şans büyüsü 3 aşamada icra edilen bir uygulamadır. Büyünün bütün aşamaları gece vakti yapılır. Bir aşama bittikten sonra takip eden gece herhangi bir uygulama yapılmaz. Yani bir gece büyü uygulaması yapılırken bir gece herhangi bir şey yapılmaz. Bu şekilde büyü uygulaması 6 gece boyunca sürer. 7. gece ise büyünün tutmaya başladığı mühürleme aşamasıdır.

Şans büyüsü her gece birkaç dakika süren uygulamalar halinde yapılmaktadır. Büyünün 3 temel aşamasında ve son gece yapılan mühürleme ritüelinde yapılan uygulamalar şunlardır:

Şans büyüsünün 1. gece uygulaması

İlk gece büyü yaptıran kişinin iki kişisel eşyası seçilir. Bu eşyaların ömür boyu bozulmayacak metal eşyalar olmasına dikkat edilir. Bu eşyalar çakı, bozuk para, yüzük veya benzeri bir şey olabilir.

Seçilen iki eşyadan birincisine “seyyare” adı verilir. Bu eşya büyü yaptıran kişinin devamlı üzerinde taşıyacağı malzemedir. İkinci malzeme ise “niştecih” adını alır. Bu eşya sabit olarak bırakılacaktır.

Şans büyüsünün ilk gecesinde sadece 2 adet eşya seçilir ve eşyaların üzerine büyü yaptıran kişinin ismi 41’er defa okunur.

Şans büyüsünün 3. gece uygulaması

Büyü uygulamasının 3. gecesinde seçilen iki büyü malzemesi birbirine siyah bir iplik ile bağlanır. Bağlama sırasında sadece 41 defa kişinin adı okunur. Birinci gece seyyare eşyası için 41 defa, niştecih eşyası için 41 defa olmak üzere toplamda 82 defa okuma yapılır. 3. gece ise sadece 41 okuma yapılır.

Şans büyüsünün 5. gece uygulaması

Büyünün bu aşamasında malzemelerin bağlandığı siyah ip yakılarak eşyalar birbirinden ayrılır. İpi kesmek için bıçak gibi kesici bir alet kullanılmaz veya düğümler çözülmez. Eşyaların bağlandığı ip ateş ile yakılarak birbirinden ayrılır.

Şans büyüsünün 5 gece uygulaması sükût içinde yapılır. Yani uygulama sırasında tek kelime dahi konuşulmaz. Eğer büyü yaptıran kişi veya çevrede bulunanlardan herhangi biri konuşursa büyü tutmaz.

Şans büyüsünün mühürleme aşaması (7. gece uygulaması)

Şans büyüsünün en önemli aşaması 7. gece yapılan ve mühürleme adı verilen uygulamadır.Büyünün bu aşamasında niştecih adı verilen eşya temiz bir kumaş parçasına sarılır ve yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek gömülür. Bu eşyanın gömüleceği yer çok titiz bir şekilde seçilmelidir.

Zira söz konusu eşya yerinden çıkarılırsa büyü bozulur. Bu nedenle büyü yapan üstatlar dağlık arazilerde derin çukurlar kazarak bu eşyaları gömerler.

Niştecih kelimesi “yerleşik duran” anlamına gelir.

Büyü malzemesi olarak kullanılan eşyanın hiçbir şekilde yerinin değiştirilmemesi gerekmektedir.

İkinci eşyaya verilen seyyare ismi ise hem “dolaşan varlık” hem de “gezegen”anlamına gelmektedir. Büyü yaptıran kişi bu eşyayı devamlı üzerinde veya yakınında bulundurmalıdır.

Şans büyüsü için hazırlanan eşyalar kendi görevini yerine getirdiği müddetçe büyü uygulaması tesirlerini gösterir. Ancak söz konusu iki eşyadan biri ifade edilen yerde değilse büyü kendiliğinden bozulur.

Şans büyüsü ne zaman tutmaya başlar?

Şans büyüsü mühürleme aşamasından sonra yani 7. gece bitip 8. güne girdikten sonra güçlü biçimde tutmaya başlar. Bundan sonra büyü yaptıran kişinin hayatı tamamen değişir. Her konuda şanslı açılan kişi hiçbir sıkıntı yaşamadan hayatına devam eder.

Şans büyüsü yaptırmak kaza belaları engellemez

Şans büyüsü kişinin yaşamda geniş imkanlara sahip olmasını sağlayabilir. Büyü yapan kişi pek çok konuda diğer insanlardan avantajlı olabilir. Rahat ve güzel bir yaşama bu büyü sayesinde ulaşmak mümkün olabilir. Ancak şans büyüsü kaza beladan kişiyi muhafaza eden bir büyü değildir.

Şans büyüsü yaptırarak hayatını güzelleştirmek isteyen kişi de diğer insanlar gibi çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilir. Zira unutulmamalıdır ki hiçbir büyü tek başına bütün kader çizgisini değiştirmez. Büyüler sadece hayatımızda bazı alanların farklı biçimde yaşanmasını sağlar.

Şans büyüsü yaptırmak günah mıdır?

Büyü yapmak veya yaptırmak büyük günahtır. Büyünün dinen caiz olmadığı dini kaynaklarda açıkça belirtilmiştir. Bu konuda yapılan büyünün türü önemli değildir. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın bütün büyüler günah kabul edilir. Bu itibarla bilinçli müminlerin şans büyüsü de dahil olmak üzere bütün büyü türlerinden uzak durmaları büyük önem arz etmektedir.

Şans büyüsü nasıl bozdurulur?

Şans büyüsü yaptıran kişilerin hayatını kolaylaştırıp güzelleştirdiği için insanlar genellikle bu büyüyü bozmayı düşünmez

Ancak gerek yukarıda ifade ettiğimiz “büyünün yön değiştirmesi” hadisesinden ötürü gerekse de büyünün “günah” olmasından dolayı şans büyüsünü vakit kaybetmeden bozdurmak gerekir.

Şans büyüsünün farklı bozdurulma yolları vardır. Bunlar içinde en etkili ve en güvenilir olanı büyü bozma duası okumaktır. Büyü bozma duası Felak ve Nas surelerinin peş peşe 3 defa okunması ile niyaz edilir. Bu surelerin okunması ile tüm büyüleri hükümsüz bırakmak mümkündür.

Şans büyüsü gibi şer uygulamalar yerine duaların muazzam gücüne başvurmak

İnsanların büyülere başvurmasının temel sebebi murat ettikleri şeylere kavuşma isteğidir. Ancak yukarıda da izah ettiğimiz üzere büyü yapmak büyük günahtır. Bu hususta okurlarımıza önemli bir tavsiyede bulunarak yazımızı noktalamak istiyoruz:

Yaşamda murat ettiği şeylere kavuşmayı arzulayan müminler büyü yerine duaların muazzam gücüne müracaat etmeli ve helal yollardan isteklerinin gerçekleşmesini dilemelidir.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara