Sadakat Büyüsü, Sadakat Büyüsü Nedir ? Bağlılık Büyüsü

Sadakat Büyüsü

Anasayfa » Sadakat Büyüsü

Sadakat Büyüsü

Çiflter arasında kandırmaya müteveccih kuşkuların en sık yaşandığı yarıyılda genelde bayanlar tarafından erkeğini evine bağlamak emelli Sadakat büyülerine müracaat etilebiliyor. Musa Salah hocaya bugüne kadar çok rakamda kadın bu istekle müracaat etmiştir. Sadakat her ne hikmetse zaman içinde aniden kayboluyor. Özellikle erkekler konutluluklarının ilk 5 senesinden sonra gözünü dışarıya dikmeye, karısını ve çocuklarını boş vermeye başlıyor.

Tabi ki bu vaziyet her erkek için geçerli olmasa da genel anlamda bu hadiselerin yaşandığı da öğrenilmektedir. Bu vesile ile ailelerin parçalaması, çiftler arasında mutsuzluk, makûsa giden bir konutluluk süreci veya ufalamaya kadar uzanan makûs yarıyıllar yaşanmaktadır. Peki böyle bir gidişatta erkeği evine bağlama için neler yapılabilir? Gözünü dışarıya diken her daim eşini kandırma potansiyeline sahip bir erkeği kaybetmek istemiyorsak ne yapacağız?

Nasıl saldırılar ile havas ilmi bizlere bu mevzuda dayanakçı olabilmektedir? İşte tüm bu suallere cevap vermek üzere Sadakat Büyüsü başlıklı yazımızı sizler için hazırladık…

Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu harekâtta karar evresi bir biçimde geçildikten sonra erkeğe ait bir eşya gerekecektir. Bu genelde iç çamaşırı olsa da bazen gömlek ya da kazak gibi elbiseler de olabilir. Burada kasıt şahsın genel olarak giydiği bir giysi olmasıdır. Sadakat Büyüsü yaparken seçilen özel eşya sıklıkla deriye temas eden bir kıyafet olmalıdır. Ayrıca bedenin alt tarafından bir parça olmaz. Başka Bir Deyişle misalin bir çorap ya da kundura olmaz. Salt surette başa yakın bir kıyafet seçilmelidir.

Bu kıyafet temin edildikten sonra Musa Salah hocanın yanına geldiğinizde uygulanacak Sadakat Büyüsü ritüellerini zati göreceksiniz. Ancak bu çalışma yapılırken yaptıran şahsın da hocanın yanında olması gerekebilir. Zira bu harekâtta kullanılacak olan Hüddam cinler kimin üzerinden o şahsa ulaşacağını ve erkeği hangi bayan için bağlayacaklarını öğrenmek isteyeceklerdir. Tabi bunun da bir çözümü var. Şayet ki sizler bu gidişattan evham dinleyecek olursanız o gidişatta kendi resminizi de Musa Salah hocaya eriştirmek suretiyle çalışmaya katılmama hürlüğüne de sahipsiniz. Bu gidişatta uzaktan da harekât reelleşebilir. Ancak periyodik olarak yapılacak operasyonları salt surette hocadan bilmeli ve harfiyen uygulamalısınız. Bu Sadakat Büyüsünde en besbelli esası oluşturmaktadır.

Sadakat Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder?

5 gece genel olarak öğrenilen zaman olsa da bir hafta gibi süreç olarak düşünmek oldukça manalı olacaktır. Musa Salah hoca Sadakat Büyüsü operasyonlarını şahsın hareketlerini de gözlemlemek suretiyle bir haftaya yaymaktadır. Bu biçimde daha kalıcı ve kesin tesirler almak olası olabilmektedir.

Sadakat Büyüsü Neticeleri

Konutlulukları kurtarmak bu çalışmanın ana ilkesini oluşturmaktadır. Ancak her harekâtta olduğu gibi Sadakat Büyüsünde de özel gidişatlar olabilir. Bunlar arzlar yönünde Musa Salah hoca ile görüşülebilir. Erkeğin evine bağlanması gibi kadının da bağlanması ismine bu çalışmalar yapılabilmektedir. Yazımızda genel olarak bayanlar tarafından seçim ediliyor olmasından dolayı erkeklere nasıl yapılır penceresinden mevzuyu ele aldık.

Sadakat Büyüsünde bayan ya da erkek fark etmemektedir. Bu Büyüsün neticeyi kime karşı yapıldıysa onu salt bir tesir yapacak ve harama uçkur çözmeyi bakiye kadar vazgeçecektir. Bu da yuvaları devrilmekten kurtaran en kesin aşk büyülerinden olarak dikkat sürükleyen bir harekât olarak havas ilminde uzun senelerdir yer alan bir tesirdir. Ayrıntılar için Musa Salah hoca ile dilediğiniz zaman bağlantıya geçebilirsiniz.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara