Sabun Büyüsü, Sabun Büyüsü Nedir ?

Sabun Büyüsü

Anasayfa » Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü tarihin en eski kara büyüklerinden biri olup güçlü etkileri bulunmaktadır. Daha çok insanlara zarar vermek maksadıyla yapılan bu büyü bazı değişik ritüeller eklenerek farklı amaçların gerçekleştirilmesi için de uygulanmaktadır.

Sabun büyüsü çok kısa sürede etki gösterir ve etkilediği insanların hayatını geri döndürülemez biçimde tamamen değiştirir. Bu özelliğinden ötürü en sık başvurulan büyülerden biri olmuştur.

Sabun büyüleri aslında yapılacak olan durumun çeşitliliğine göre farklılıklar göstermektedir. Bu hususta sabunun renginden ve cinsinden tutunda, kullanılacak süreye kadar pek çok detaya dikkat etmek gerekir.

Aslında sabun büyüsü yaparken amaç karşı tarafın sizin karşınızda bir sabun gibi erimesini sağlamaktır. Ancak bu erime bazen de sabunu yakarak yapılan farklı işlemlere dönüşebilir.

Kişinin erimesi için ve talep edilen yani hedeflenen işlem ne olacaksa işlemler de ritüeller de ona göre planlanacaktır.

Sabun büyüsü hususunda çok derin bilgiler yer etmiştir.

Musa Salah hoca zaten çalışma içinde de çok detaylı bilgiler verilebilmektedir. Önemli olan kişinin bu durumda tam olarak ne karar verdiğidir zira pek çok sabun büyüsü çalışmasının artık geri dönülemez ve vazgeçilemez olduğunu da belirtmem gerekir. Geri dönüş bu tarz büyülerde yani sabun büyüsü bozmak gibi bir anlam mümkün olmayabilir. En azından uzun bir süre…

Sabun büyüsünün çok eski yıllardan beri aşık olan kişilerin çeşitli medyumlara ya da eski isimleriyle sihirbazlara başvurduğu bilinmektedir. Gerek bayan gerekse de erkek için rahatça uygulanabilen bu büyü çeşidi bizlere en doğru seçenek olması durumunda uygulanabilmektedir. Yoksa aşk büyüleri statüsüne girdiği için diğer aşk büyülerinin gerek olmadığından da emin olmak gerekir. 

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Sabun büyüsünün telkin aşamasında yapılan heykelcik üzerine belli ifadeler okunmaktadır. Söz konusu bu ifadeler büyünün yapılış amacına göre değişmektedir.

Mesela kişi büyü ile delirtilmek isteniyorsa sabundan yapılmış heykelciğin üzerine tam 141 defa “Sen delisin, deliler nasıl hareket ediyorsa sen de öyle hareket etmelisin.” cümlesi söylenir.

Eğer kişinin herhangi bir organının marazi yani hastalıklı olması isteniyorsa heykelcik üzerine 19 defa “Sen kalbinden/gözlerinden/midenden vs rahatsızsın, hissettiğin ağrılar seni çok zorluyor.” tarzında cümleler söylenir.

Büyünün yapılış maksadına göre okunma sayıları ve söylenecek cümleler değişmektedir.

Sabun büyüsünde bazen kişiye daha şiddetli biçimde zarar verilmek isteniyorsa sabun kalıbının değişik yerlerine iğneler batırılmaktadır.

Kullanılan bu iğneler büyünün şiddetini artırır ve etkilenen kişilerin çok büyük sıkıntılar yaşamasına neden olur.

Sabun büyüsü iğnesiz yapıldığında uygulamalar gece vakti kapalı bir ortamda yapılmalıdır. Şayet sabun kalıbına iğne batırılacaksa büyü ritüellerini gündüz yapmak gerekir.

Bazen bir hafta kadar sürse de aslında 3 gün içerisinde ortaya çıkabilen bir çalışma yöntemidir. Bazen de 5 ila 7 gün sürdüğü de görüşmüştür. Vuku bulan sabun büyüsü sonrasında kişiyi diğer kişinin adeta kapına köle etmektedir. Sabun büyüsü işlemi yapılış aşamasında niyetlere göre farklılıklar gösterir.

Sizlere aşağıda isteklere göre etkilerini fark edebileceğiniz bir takım açıklamalar yapıyorum.Zira bağlama büyüsü etkisi almak için yapılırsa farklı olacağı gibi kara büyüsü olarak tasvir edilen ve planlanan bir sabun büyüsü daha da farklı bir etki yaratacaktır. Bu ayrımları çok iyi yapmalı ve kendimizi sürekli kontrol altında tutmalıyız.

 Hiç bir şey olmasa bile hayatınızda en az 6 ayda bir kurşun döktürmeniz çok faydalı olur. Evde yakacağınız adaçayı ve üzerlik tohumları da yine bir nebze olsun rahatlamanızı sağlayacaktır.

Sabun büyüsü insanın eşinden ya da sevgilisinden ayrılması için de çok sık uygulanır. Bu büyü çok kuvvetli kara büyülerden olarak bilinir. Yapılırken söylenen komutlara kulak veren ecinniler büyük yardım sağlarlar.

 Sabun büyüsüne maruz kalmış bir kadın, kocası tarafından ölmüş ve üzerinden 60 gün geçmiş bir insan gibi kokabilir. Bu şekilde görünebilir. Kocasının gözünde böyle görünen bir kadın bunu sadece uzaklaşma ve soğuma belirtileriyle anlayabilir. Ancak geç kalındığı takdirde sabun büyüsü etkisi başlayacak olup geri dönüş şansı pek kalmayacaktır.

Ayrıca sabun büyüsü insanların toplum yaşamlarını da derinden sarsabilir. Bir sabunun üzerine bağlanan saçlar ve toplu iğneler her seferinde kişinin bir anlamda ruhunu delecek şekilde işlenir. Bu sabun erimeye bırakılır ya da yakılır. Erimeye bırakılır ise yavaş yavaş olacak olan eziyet velev ki yakılarak yapılırsa birden olur. Bir gün önce her şeyin yolunda olduğu hayatınız derhal kararabilir. 

Sabun büyüsü Anadolu’da çok sık yapılır, zaten bu büyünün tutma şansı çok yüksektir. Çünkü büyü ailenize ya da size yakın biri tarafından yapılır. Bu da 3 adet muskayla gerçekleşir. Evinize girip çıkan biri olmalıdır. Bu yüzden en yakınlarınızdan bile şüphe etmeniz gerekir eğer ki böyle bir duruma maruz kaldıysanız…

Sabun büyüsünde evin içindeki 3 muska bir üçgen oluşturmak zorundadır. Bu üçgenin içinde kalan siz ve aileniz etkilerin merkezinde kalacaksınız. Bu şekilde görünecek olan siluetleri de duyulacak sesleri de davet etmiş olacaksınız.

 Ayrıca her seferinde üzerinden geçin diye tam da merdiven gibi boşluklara da yine çeşitli ritüeller doğrultusunda işlemler yapılmış olabilir. Sabun büyüsü işleminden şüphe ediyorsanız bütün evi arayın. Eğer bir şey bulursanız mutlaka bir hocaya bu işlemleri bozdurun.

Son derece hayati bir işlem olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

Kişi bir sabun edasıyla günden güne aşık edildiği kişinin hasretiyle yanıp tutuşmakta ve erime eylemi içine girmiş bulunacaktır.

Artık hayatını o kişiyle birleştirmek adına her şeyi yapabileceği gibi, bu uğurda kendine zarar bile verebilmektedir. Yani bu bir oyuncak değildir o yüzden her zaman sabun büyüsü çok profesyonel kişiler yani tam bir medyumlar tarafından yapılmalıdır aksi takdirde hep sorun olacak ve istençsiz mağduriyetler doğacaktır.

Sabun büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek üzere uygulanır?

Sabun büyüsünün amaçlarını “ Karşıdaki kişiyi perişan etmek saf dışı bırakmak ve şer amaçlar” (zarar verme maksatlı kötü niyetler) ile “herhangi bir muradın gerçekleşmesi için büyü yapılması” şeklinde iki başlık altında ifade etmek mümkündür ;

 • Bir insanın sağlığını bozmak, bedeninde çeşitli hastalıkların çıkmasına neden olmak
 • Ailesi ve sevdikleriyle arasını bozmak
 • Kişinin delirmesine yol açmak
 • Psikolojisini bozarak yanlış kararlar vermesine neden olmak
 • İntihara sürüklemek, kendi eli ile kendisine zarar vermesini temin etmek
 • Dikkatsiz davranışlar sergileyerek yaptığı işte başarısız olmasına zemin hazırlamak
 • Kişinin sevgilisinden ya da eşinden ayrılmasına neden olmak

Sabun büyüsü çok yaygın olmamakla birlikte büyüde yapılan bazı küçük değişikliklerle şu olumlu hedeflerin gerçekleştirilmesi için de uygulanmaktadır;

 • Kişinin toplumdaki itibarını arttırmak, insanların kendisine güven duymasını sağlamak ve ikna yeteneklerini ön plana çıkararak maddi kazanç sağlamasına yardımcı olmak
 • Aşk ve muhabbet büyüsü olarak uygulanıp istenilen kişinin aşık ettirilmesini sağlamak
 • Hukuki davalarda mahkeme heyetinin gözünü ve dilini bağlayıp kendi lehine kararlar aldırmak
 • Aile içi ilişkileri istediği tarzda yönlendirmek
 • İş hayatında fazla emek vermeden kısa sürede üst mertebelere yükselmek

Sabun büyüsünün burada ifade edilen amaçları kadim büyü kitaplarında geçen amaçların sadece çok az bir kısmını karşılamaktadır. Büyünün uygulama alanları çok daha geniştir ve her türlü amaç için uygulanabilir.

Sabun büyüsü insanları etkileyen insan merkezli bir büyüdür

Sabun büyüsü insanları etkilemek maksadıyla yapılır. Eğer tek bir kişiye yönelik büyü uygulanacaksa tek kalıp sabun üzerinde uygulama yapmak yeterlidir. Ancak çok sayıda insana yönelik bu büyü uygulanacaksa her fert için ayrı sabun kalıbı kullanmak gerekir.

Sabun büyüsünü icra eden alimler bir konuda en yetkili kişiler kimler ise onlara yönelik büyü yapılmasını ve diğer insanların büyü uygulamalarından uzak tutulmasını istemektedir. 

Yani iş yerinde patrona, ordu içinde komutana, aile içi meselelerde ise babaya ya da anneye büyü yapmak yeterlidir.Tabii kişi çok sayıda insana büyü yapmanın faydalı olacağına inanıyorsa dilediği kadar kişiye yönelik sabun büyüsü yapabilir.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara