Kara Büyü, Kara Büyü Nedir ? Kara Büyü Bozma Defetme

Kara Büyü

Anasayfa » Kara Büyü

Kara Büyü Nedir ?

Eğer ki herhangi bir insana Kara büyü yapılır ise o kişi kendini kaybeder İradesinin istemediği hareketleri sergiler, ve aynı zamanda bilincini yitirip intihara ve ya başkasının canına bile kast etmeye çalışabilir.    

Bazen kötü cinlerin bazende iblisin aracılığı kullanılarak insanları zarara uğratmak için yapılan sihre kara büyü diyoruz. Kara büyü masum büyüler arasında yer almaz çünkü tamamen birine kötülük bulaştırmak için yapılır. Karanlık güçlerden faydalanarak hazırlanan bu tılsımları yaptıranların çok iyi düşünmeleri gerekir.

Bazen hayatta çekemediğimiz kişilere zarar vermek isteyebiliriz. Yada size zararı dokunacağını bildiğiniz bir kişiye engel olmak için kara büyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle kara büyü nedir? Kara büyü nasıl yapılır? Merak ediyor olabilirsiniz.

Kara büyü yapılan insanda üzerinde bir dayatma yani o kişiyi belli hareketlere zorlama enerjisi gösterir. Böylece kara büyü tesiri altındaki kişi kendi öz iradesini kullanamaz hale gelir. Bu kişi tamamen karanlık güçlerin güçlü himayesi altına geçmiştir. Böylece kara büyü aracılığı ile bu insan ele geçirilmiş olur.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Bu tılsım tamamen dışarıdan yani büyü yapılacak kurbanın dışında ondan uzakta gerçekleştirilir. Kara büyü yapan hocalar gerçekten ileri derecede ilim sahibi kişilerden oluşur. Fakat bu ilimlerini iyi yönde değilde kötü yönde kullanmayı tercih etmişlerdir. Bu nedenle yapılan kara büyüyü bozdurmak gerçekten çok zordur.

Peki şimdi kara büyü nasıl yapılır? Bu konu üzerinde biraz duralım istiyorum. Aslında metot olarak tek bir kara büyü çeşidi yoktur. Çok farklı amaçlara hizmet eden kara büyü çeşitleri olduğunu söylemek doğru olur. Bir insanı aşık etmek için bile yapılan kara büyüler vardır.

Genel olarak kara büyü istediğiniz bir insana zarar vermek için yapılabilir bu ve ya bunun gibi yöntemleri başkasına kendinize aşık etmek içinde kullanabilirsiniz.

Örneğin kara düğün büyüsü tamamen bir kişiyi kendinize aşık edip onunla evlenmek için yapılır. Siyah düğün büyüsü yada kara düğün büyüsü yapan kişiler sevdiği insanla çok kısa bir süre içinde evlenebilirler. Bu anlamda siyah düğün büyüsünün en güçlü evlilik büyüsü olduğunu söyleyebilirim.

Takdir edersiniz ki burada kara büyü nasıl yapılır bunun detaylarını anlatamam ama en azından kara düğün büyüsü hakkında bazı bilgiler verebilirim. Kara düğün büyüsünün direk olarak kader ve duygular üzerinde etkisi var. Yani büyü yapılan kişinin kaderini ve duygularını tamamen değiştirmek mümkün.

Bu nedenle bu büyü her zaman iki aşamalı olarak hazırlanır. Birinci bölümde duyguları değiştirmek ve ikinci bölümde evlenmek için yapılır. Bu şekilde karşıdaki kişinin aslında kaderi değiştirilmiş olur

Kara düşün büyüsü yapacak kişinin sabahın 3’de mezara gitmesi gerekir. Bu uygulamada zaman çok önemlidir ve en doğru zaman sabahın 3 olduğu zamandır. Burada amaç kara güçlerin ışık güçleri üzerinde üstünlük elde etmesidir. Bu nedenle marjinal saatler seçilerek büyünün tesiri en üst seviyeye çıkarılır.

Bu ritüeli yapmak için şunlara dikkat edilmesi gerekir.

 • Düğün tarihinden önce her 3 ayın ilk günü mezarlığa gidilir. (Her ayın ilk günü yapılacak (Toplam 3 ayda 3 kez yapılacak)
 • Kendinize bir mezar seçmeniz gerekiyor. (Bu mezar daha sonra değiştirilmeyecek)
 • Bu merhumun ruhu ile samimi bir bağ kurmanız gerekiyor. (Ölü kişinin ruhu ile bağlantıya geçilmesi gerekir)
 • Daha sonra yanınızda getirdiğiniz 3 adet kırmızı gülü bu mezarın üzerine koyun ve onun huzurunda diz çökün.
 • Ve şu sözleri söylemeniz gerekiyor.

Ölen kişinin adını söyleyerek ” Uzun zamandır oradasın, şimdi bana bakmanı istiyorum ve bana kulak vermeni istiyorum. Sevdiğim kişiyle kaderimi birleştirmek istiyorum. Onun gönlüne aşk ver, onun bana bağlanmasına vesile ol. ” dedikten sonra teşekkür ederek mezarlıktan uzaklaşıyoruz.

Bu uygulamayı 3 ay yapıyoruz. Ama dikkat edin 3 ayda sadece 3 kez yapılacak. Yani her ayın ilk günü bir kez tekrar edilecek. Daha sonra karanlık güçlerin hükmüyle sevdiğiniz kişi üzerinde büyük bir etki gücüne sahip olabilirsiniz.

Çok fazla alternatif malzeme ile yüzlerce çeşit kara büyü yapmak mümkündür. Kara büyü nasıl yapılır konusu çok derin bir konu olup bunu sadece bu konuda derin bilgileri olan alimler yapabilir. Kara büyü insanı etkileyen, insanların hayat damarlarının tümünü felç eden ve cinlerin şer olanları kullanılmak suretiyle hazırlanır.

İnsanların çamaşırları, özellikle iç çamaşırları, insanların saçı, tarağı kısaca insanların kullandığı bazı kişisel eşyalar alınmak suretiyle veya sabun üzerine isim yazmak suretiyle ve üzerine iğneler batırılarak bu sabunu bir kuyuya atmak suretiyle hazırlanan kara büyülerde vardır.

Kara Büyü Belirtileri

Bu durumu teşhis etmek için en doğru yol bir uzman medyuma danışmaktır. Yukarıda yazdığım belirtileri siz yaşıyorsanız o zaman hiç beklemeden bir medyuma görünün derim.

Özellikle eğer göz önünde olan biriyseniz yani toplumun ileri gelenlerinden biriyseniz veya çok sevilen sayılan bir insansanız o vakit sizi çekemeyen kişilerin olması kaçınılmaz olarak gerçekleşir.

Bu tip insanlar kendilerinden daha iyi olmanızı istemezler ve her fırsatta sizin önünüze farklı engeller koymak isterler. Bunu yapmak içinde ne gerekirse yaparlar. İçlerindeki kıskançlık ve haset duygusu işte bu tip kişileri bu tür büyüleri yapmasına en büyük gerekçe oluyor.

 • Kara büyü yapılan kişi ellerini devamlı hareket ettirir, yani sabit bir şekilde tutamaz.
 • Bu kişiler üzerinde çok ciddi hafıza kayıpları meydana gelir.
 • Kapalı alan fobisi oluşmaya başlar, bir ortamda uzun süre duramazlar.
 • Bazen büyü yapılan kişi dışarı çıkar ve amaçsızca yürür, belli bir varacağı yer yoktur.
 • Üzerinde kara büyü olan kişi uyku bozukluğu yaşamaya başlar, acı dolu geceler yaşar.
 • Bu kişiler sürekli uyumak isterler ama bir türlü bunda başarılı olmazlar.
 • Üzerinde kara büyü olan kişi kolay kolay dini ibadetlerini yerine getiremez.
 • Üstüne ağırlık biner boğuluyor gibi olur.

Kara Büyü Çeşitleri

Daha öncede belirtmiş olduğum gibi kişiye zarar vermek için yada bir kişiyi diğer kişiye aşık etmek için yapılan kara büyü çeşitleri vardır. Örneğin voodoo büyüsü bir kara büyü örneğidir. Oyuncak bir bebek kullanılarak hazırlanır ve karşıdaki kişiye büyük zarar verir. Hatta voodoo büyüsü ölümcül bir büyüdür. Son derece tehlikeli olan bu büyüden kaçınmak gerekir.

Yine çoğunuzun adını duymuş olduğunu düşündüğüm sabun büyüsü kara büyü çeşitleri kapsamına girer. Ve amacı başkasına acı vermek, o kişiyi zarara uğratmaktır. Buna benzer amaç için hazırlanan kaşık büyüsü de evli çiftleri yada sevenleri ayırmak için yapılan kara büyü çeşitleri arasına girer.

Kısaca sizlere onlarca kara büyü çeşidi olduğunu söyleyebilirim. Fakat hepsini tek tek yazmam mümkün olmadığı için en çok tercih edilen kara büyü çeşitlerinin isimlerini yazmayı uygun buldum. Ayrıca farklı kültür ve inanç sistemlerine göre hazırlanan binlerce kara büyü çeşidi olduğunu bilmenizde fayda görüyorum.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara