Geri Döndürme Büyüsü, Geri Döndürme Büyüsü Nedir ?

Geri Döndürme Büyüsü

Anasayfa » Geri Döndürme Büyüsü

Geri Getirme (Geri Döndürme) Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü İsminden de Anlayacağınızdan ötürü , Sizden Ayrılan Sizi Terkeden insanları geri sizlere döndürmek amacıyla yapılan bir büyü çeşididir.Geri Getirme Büyüsü Yapılan kişi size sırılsıklam aşık olarak ve süt dökmüş kedi gibi yanınıza pişman olarak gelecektir.

Hiçbir şekilde tevazu edilmeden , korkmadan inanarak bu büyüyü yaptırdığınız taktirde karşıdaki kişinin hakimiyeti sizlerin elinde olacak.Yani tam olarak onu sizin kontrolünüzün altında olacağından hiç şüphe etmeyin.Bu tılsımlar Çok işe yaramaktadır günümüzde hemen hemen çoğu insanların kullandığı bir tılsımdır.Evlenen ayrılan insanlar vs.

Ortada henüz bir olay olmadan sevdiğiniz kişi ile ilişkinize son vermeniz durumunda ağır psikilojik savaşlar verebilir ve depresyona düşebilirsiniz.Bu durumdan kurtulmak için bu yöntem denenebilir.

İlişkinizde bazı şeyler yürümüyor ve çok kavga yaparak ilişkinizi geçiriyorsunuz birbirinizi dinlemiyorsunuz ve hep sorun içinde iseniz bu yöntem tam da size göre.

Baktınız İlişkiniz Ayrılma noktasına kadar ilerliyor .Bir hata yaptınız ve eşinizi sizi istemiyor artık korkmayın Bu tılsım sayesinde Eşinizi sizden özür bile dilettirip eskisi gibi mutlu mesut yaşamaya devam edeceksiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Kocayı geri getirme büyüsü yaparak eşiniz üzerinde, saygı, cazibe, güç ve üstünlük elde edebilirsiniz. Peki bu durumda şu soru aklınıza gelebilir. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Sizi terkedip çekip giden isanlar için yapılmaktadır.

Ahengine uygun bir şekilde yapılan bu büyü %100 kesin çözüm verecektir. Asıl önemli olan şey ise bu büyüyü yapan kişi yaparken hiçbir şekilde yapılması gereken yerleri atlamaması lazım ve yanlış yapmaması lazım.

Evrendeki enerjiler sayesinde Bu enerjileri doğru ve yerinde kullanarak karşınızdaki insanı  çok güzel bir şekilde hakimiyetiniz altına alabilirsiniz.

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü ile sevdiğinizi tekrar eskisi gibi kendinize aşık edebilirsiniz . Bu büyüyü yapan hoca düzgün bir şekilde metotlarına uyarak adım adım yaparsa büyünün etkisi daha çabuk görülebilir.

İnsan fıtratı gereği bir kız bir erkeğe bir erkek bir kıza aşık olabiliyor ve ya hoşlanıyor özellikle genç insanlarımız bu aşkın kopmasından ötürü bu yöntemi seçebiliyor.

Bazılarımız  Bu konu hakkında internette araştırma yapmış olabilir, Sevgilisi olmadan bir kızdan ve ya bir erkekten de hoşlanıyor iseniz onu bile sizin ayağınıza getirebilirsiniz.

Aşk ilişkileri Diğer maddi ve manevi şeylerden daha üst bir duygu olarak yer alıyor genel olarak bu yüzden bu tılsıma ihtiyaç duyabiliyoruz.

Bu büyüyü yaptıracak olan kişinin uyuşturucu ve uyarıcı maddelerden bir süre uzak durması gerekiyor ve bu büyü uzaktan yapılabiliyor , hedef kişinin yanına gitmeye gerek kalmadan.

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsündeki amaç bu büyüyü yapan kişi sevdiğine insana yönlendirmesidir . Aynı zamanda bu kullanılan ritüel evlenmesinide sağlar.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyüyü hazırlarken lazım olacak eşyalar:

  • Sevdiğiniz kişiye ait bir adet net resim.
  • Size ait bir adet net resim
  • Bir tane kırmızı kurdela
  • İki tane küçük ayna

Bu ritüel Dolunay zamanı uygulanır. Ay Dolunay şeklini aldığı gece saat 24:00 den sonra dikkatlice yapılması gerekir. Aynalardan birinin arkasına kendi resminizi kurdele ile bağlayın. Diğer aynanın arkasına sevdiğiniz kişinin resmini kurdele ile bağlayın.

Daha sonra aynaları karşılıklı resimler birbirlerine bakacak şekilde masanın üzerine koyun. Aynaların arkasındaki sizin ve sevdiğiniz kişinin resimlerini bir birine bakacak şekilde olacak. Ardından bu iki aynayı camın önüne koyun ve ay ışığının altında bir gece kalmasını sağlayın.

Sabahleyin bu aynalar camın önünden alınarak bir sonraki dolunay gecesine kadar evin içinde bir yerde muhafaza edilir. Bu arada sizin samimi olarak içinizden niyet etmeniz gerekir. Ay enerjisi kadını ve erkeği sıkı sıkıya birbirine bağlar. Terk etme arzusu geride kalır ve sevdiğiniz size bir sonraki dolunay zamanı çıkıncaya kadar geri döner.

Geri getirme büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur. 

*Özetçe şu şekilde söyleyebiliriz , Eşiniz ile aranız kötü ve bu ilişkiyi kurtarmak istiyorsunuz Eşiniz ile bu sorun ile karşı karşıya geldiniz ve bu durumu kurtaramadınız eşiniz sizden ayrılmak istiyor Bu sihiri kullanarak ailenizi  çocuklarınızı ve mutluluğunuzu eski günlerde ki gibi görebilirsiniz.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara