Evlilik Büyüsü, Evlilik Büyüsü Nedir ? Evlilik Büyüsü Yaptır

Evlilik Büyüsü

Anasayfa » Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Fıtratımızdan ötürü her insan sevmek ve sevilmek ister. Doğanın bize verdiği iç güdü duygularıdır.Diğer insanların neden evlenmek aşık olmak için büyü yaptırdığımızda da sizin içinde başka bir kapı açılacak. Evlenmek isteyen kişileri sevgi ve mutluluk yolunda pek çok hayal kırıklıkları bekliyor olabilir. Siz ne kadar uğraşsanız da bazen bu uğraşmalarınız sonucu pek bir işe yaramıyor.

Bu yazıyı okuyan değerli insanlar  biz insanız bizde evlenmek aşık olmak mutlu bir hayat geçirmek isteriz. İnsan olarak hepimizin böyle bir hayali vardır. Böyle bir hayalin gerçekleşmesi için her şeyi yapabiliriz. Farklı insanlar tanırız, ilişkilerimiz olur ve sonunda işte aradığım insanı buldum noktasına geliriz.

Gerçekten de evlenmek için ideal adayı bulmak çok zor. Bunun için çok bedeller ödenmesi gerekebilir. Daha önce yaşadığınız ilişkilerden size pek çok acı tecrübeler kalmış olabilir. Ama bu tecrübeler sonunda sizin için hayırlı eş adayını daha iyi tahlil edebilir hale gelirsiniz.

Her erkek ve her kadın evlenmek için hayal kurar bazen ise rüyalarına girebilir.Bulduğu insanla evlilikle ilgili konuları konuşabilir.Ve ikinizde anlaşabileceğinize kanaat getirirsiniz.

Bazen ise siz ne yaparsanız yapın istediğiniz kadar fedakarlık yapın karşınızda ki sevdiğiniz insan sizi evlenme konusunda geciktirebilir , oyalayabilir zaman uzatmaya çalışabilir ve ya gönül eğlendiriyor olabilir ?

Bu tür olayları aşmak  mı istiyorsunuz ? Dinleyin beni o zaman sizin için bardağı taşırdıysa Evlilik büyüsü tam size göre.Bu sihiri yaptırdığınız taktirde göreceksiniz kısa bir zamanda içerisinde hayaliniz nasıl gerçekleşecek.

 Hayatınızı süsleyecek insanı her zaman bulmak zor olabilir. Bazen de hayalini kurduğunuz insanı bulduğunuz halde evlenme aşamasında farklı problemler yaşıyor olabilirsiniz. Siz ne kadar hayal kurup bu insanla evlenmek isteseniz bile belki karşı taraf bu evliliğe sıcak bakmıyor olabilir. O halde ne yapacaksınız? Şartlar ne olursa olsun sevdiğiniz insanla evlilik yapmanız için farklı çözümler var.

 Bu çözümlerin başında evlenmek için büyü yaptırmak geliyor. Hayatınızı sürdürebileceğiniz birisine bunu uygulayabilirsiniz. Evlenme büyüsü sizi çok farklı yere getirerek farklı konuma taşıyacaktır.

Bizim örf adetlerimize göre ve yine dinimize göre uzun süreli flörtlere iyi bakılmaz. Bu nedenle kadın ve erkeğin bir şekilde evlenmesi gereklidir. Bu iş ne kadar uzarsa o kadar olumsuz yönleri de ortaya çıkar. Evlilik ciddi bir müessesedir ve fazla gecikmemesi lazım.

Öncelikle bir insanla evlenmek için büyü yaptırmak günah mıdır? Bunu bilmeniz gerekir. Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır olur. Çünkü bu tür sihirler kişiye hiç bir zarar vermez. Bununla birlikte hayırlı bir işe vesile olacağından bunu bir dua olarak düşünebilirsiniz.

Maalesef özellikle günümüz erkekleri konu evlilik olduğunda bu konuya çok sıcak bakmıyorlar ve kaçıyorlar . Bu yüzden hanım kızlarımız zor durumlar yaşayabiliyor hayalleri suya düşmektedir. Yıllardır emek verdikleri ilişkiyi evlilikle sonuçlandırmak istiyorlar ama bunun için sevdiği erkeği ikna edemeyen pek çok hanım kardeşimiz var.

Uzun yıllardır evlenmek için büyü yaptırmak isteyen kardeşlerime bu konular hakkında destek veriyorum. Onların durumlarına çok yakından biliyorum. Bizim kültürümüzde uzun süren ilişkilere iyi bakılmaz. Bu nedenle kızlarımız haklı olarak bu ilişkilerini biran evvel evlilik ile neticelendirmek istiyorlar.

Fakat iş ne zaman evilik hakkında konuşmaya gelse erkeklerin bu durumdan kaçtıklarını biliyoruz. Her zaman hanım kardeşlerimi bilgilendiriyorum. Bu erkekler size helaldir. Dinimize göre zaten bu erkekle bir ilişkiniz olduysa artık onunla evlenmek şart olmuştur.

Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Uzun süredir beraber olduğunuz bir sevgiliniz olduğunu varsayalım. Sevgilinizle ne zaman evlilik hakkında konuşmaya başlasanız onun konuyu değiştirmeye çalıştığını düşünelim. Böyle bir durumda sürekli hayal kırıklığı yaşamanız normal karşılanır.

Sevdiğinizi konuşmalarınıza rağmen ikna edemiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda diğer alternatif yöntemleri gözde geçirmeniz gerekir. Örneğin sevdiğinizi evliliğe ikna etmek için ikna etme büyüsü yaptırabilirsiniz. Genelde erkekler belli bir zaman sonra evliliğe pek sıcak bakmazlar.

İlişkiyi bu şekilde sürdürmek isterler ve evlilik gibi bir sorumluluk altına girmekten kaçınırlar. Erkekler için böylesine ağır bir sorumluluk almak yerine ilişkiyi sürdürmek daha caziptir. Sorumluluk almak istemeyen erkekleri evliliğe ikna etmek için sihir yaptırabilirsiniz.

Normal olarak her genç kadın evlenerek bir yuva sahibi olmak ister. Aynı şeyi aklı başında olan erkeklerde isterler. Evlenmek, hayırlı evlatlara sahip olmak, çocuk yetiştirmek ve bunun gibi kutsal değerlere sahip olmak ancak doğru kişiyle evlenmekle mümkün olur.

Doğru aday artık seçilmişse o zaman ikinci adım olarak bu yuvayı kurmak için gerekli koşulları yerine getirmektir. Koşullar yerine getirildiğinde bir birini seven iki gencin artık bu işi daha fazla uzatmadan evlenmeleri gelenek ve göreneklerimize göre doğru olur.

Evlenip yuva kurmak ve huzurlu bir şekilde hayat sürdürmek doğal bir taleptir. Zaten bu sebeple eş adayları aranır, ilişkiler yaşanır ve sonunda aranan aday bulunduktan sonra iş evlilik evresine gelir. Bu evrede sevdiğiniz kişinin sözünden dönmesi yada sizi sürekli oyalaması ahlaki olarak takdir görmez.

Kadınlar erkeklerin namusudur bu nedenle evlilikten kaçan taraf ister kadın olsun ister erkek olsun onca yaşanmış olayların ardından bir tarafın ben bu işten vazgeçtim deme hakkı yoktur. İş evliliğe geldiğinde sorumluluk almaktan kaçmak olmaz.  Sevdiğin insanı yarı yolda bırakmaman lazım.Eğer sevdiğiniz insan sorumluluk yüklenmekten kaçıyorsa en iyi çözüm evlilik büyüsü yaptırmaktır.

Evlilik büyüsü sadece bir kişiye yönelik mi yapılır yoksa genel bir kısmet açma büyüsü müdür?

Evlilik büyüsü genel olarak belirli bir kişiye göre yapıldığı söylenir.

Kişi büyünün hangi amaçla uygulanacağına karar verdikten sonra büyü yapacak üstat eğer belli kişiye yönelik büyü yapılacaksa hazırlıklarını ona göre yapacaktır. Şayet kişi evlenilecek adayın önemli olmadığını beyan eder ve sadece evlenmek istediğini söylerse medyumun işi çok daha kolay olacaktır.

Evlilik büyüsü yapan kişilerin daha çok belli bir kişiyle evlenmek niyetiyle büyü yaptığını da ifade etmek gerekir.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik büyüsü bütün aşamaları net bir şekilde bilinen nadir büyülerden biridir. Zira eski el yazması büyü kitaplarında evlilik büyüsünün nasıl yapılacağına dair kesin bilgiler mevcuttur.

Bu bilgiler ışığında evlilik büyüsünün şu biçimde yapılacağını ifade etmek mümkündür:

Evlilik büyüsünde vefk hazırlama aşaması

Evlilik büyüsünün esasını vefk hazırlama oluşturur. Vefk, Arapça ya da Süryanice yazılmış büyü yazısı demektir.

Vefklerde kimi dini metinlerin sözlerine ve evlenmeleri temin edilecek kişiler hakkında bilgilere yer verilir.

Ayrıca vefklerde çeşitli geometrik şekiller ile hayvan ve bitki figürleri de bulunur. Ancak yazılan her sözün ve çizilen her şeklin ayrı bir işlevi olduğu unutulmamalıdır.

Eğer evlilik büyüsü belli bir şahsa yönelik yapılmışsa vefk kağıdının alt kısmında bu kişinin adı yer alacaktır. Şayet genel bir evlilik büyüsü yapılmışsa vefk kağıdının alt kısmında birbirine sarılmış vaziyette yılan figürleri yer alacaktır.

Vefk kağıdına neden bazen başka şahısların adı da yazılmaktadır?

Eğer kişilerin evlenmesi önünde başka şahıslar engel teşkil ediyorsa (anne, baba, kardeş, akraba vs…) bunların ismi de vefk kağıdına yazılır. Böylece bu şahıslar da büyünün tesirine yapılır ve sıkıntısız bir evlilik gerçekleşir.

Evlilik büyüsünü necis kılmak ne demektir?

Hazırlanan vefk ikinci aşamada necis kılınır. Yani pis ve kirli bir eşya ile vefk kağıdı kirletilir. Bu işlem için idrar, kan, tırnak parçası, domuz yağı veya köpek kılı kullanılabilir.

Hangi eşyaların büyü uygulamalarında necis kabul edildiği kaynaklarda bellidir. Evlilik büyüsü için daha çok köpek kılı kullanılmaktadır. Çünkü köpek kılı, “ikna olmanın ve sadakatin simgesi”dir.

Evlilik büyüsünde düğümleme aşaması

Evlilik büyüsü ile temin edilecek evliliğin geçici olmaması çok uzun süreli bir yaşam birlikteliğine kapı aralaması için düğümleme aşaması yapılır. Bu aşama aynı zamanda büyünün zor bozulmasını da sağlar.

Düğümleme aşamasında tılsımlı sözcükler okunarak kırmızı ve siyah renkli ipler  birbirine bağlanır. Bu işlem yapılırken mümkün olduğu kadar sessiz ve tenha bir yer seçilmelidir. Çünkü düğümleme aşaması sırasında duyulacak bazı sesler (bebek ağlaması ve müzik sesi gibi…) büyünün kendiliğinden bozulmasına yol açabilir.

Evlilik büyüsünün “azer”  aşaması

“Azer” kelimesi Eski Pehlevi dilinde “ateş” anlamına gelmektedir. Zaten ülke olarak Azerbaycan ismi de “Ateş Ülkesi” demektir.

Büyünün azer aşamasında önceden hazırlanan vefk kağıdı ve düğümlenmiş ipler yakılmaktadır.

Yakılan büyü malzemelerinin külleri ise gece vakti bir akarsuya dökülmektedir. 


Evlilik büyüsü kaç günde tutar?

Yakılan büyü malzemelerinin külleri herhangi bir akarsuya döküldükten sonra büyünün tutmaya başlaması için sadece gün doğumunu beklemek gerekir. Güneş doğduktan sonra büyü hemen tesirini göstermeye başlayacak ve sadece “yarım ay döngüsü süresince yani 14 günde” çok şaşırtıcı sonuçlar verecektir. 

Evlilik büyüsü nasıl bozulabilir?

Evlilik büyüsü maalesef her zaman güzel ilişkilerin ortaya çıkmasını sağlamak üzere yapılmaz. Bazen bu büyü miras meselelerini halletmek ve maddi çıkar sağlamak için de uygulanmaktadır.

Bazen de bu büyü evli şahıslara yönelik yapılmakta ve yuvalarının dağılmasına sebep olmaktadır.

İşte böylesi durumlarda evlilik büyüsünü bozmak zorunluluk arz etmektedir.

Evlilik büyüsünün çeşitli büyü bozma yöntemleri ile bozulması mümkün olsa da en güvenilir ve en etkili metot Kuran surelerini okuyarak bu kara büyüyü tesirsiz bırakmaktır.

Felak, Nas, Rahman, Fetih ve Necm surelerinin okunması ile inşallah her türlü büyünün hükümsüz bırakılması mümkündür.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara