Domuz Yağı Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Domuz Yağı Büyüsü

Anasayfa » Domuz Yağı Büyüsü

Domuz, Kur’an-ı Kerimde haram kılınan ve adı özellikle belirtilen tek hayvandır.

Domuz yağı Büyüsü, kara büyü grubunun en çok uygulanan usullerinden biridir. Kara büyülerin özelliği gereği necis makûs , pis hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapıldığı için son derece tesirli ve kesin neticeler verir. Domuz yağı Büyüsünde cinler kullanılır.

Domuz Büyüsü genellikle domuz hayvanının yağı kullanılarak hazırlanan bir cins tılsımdır, bu tılsımın emeli nitekim hoşlanılmayan bir insana hasar vermek için genel olarak bazı insanlar tarafından seçim edilir. Emeli netlikle o insana hasar vermek hatta o insanı yataklara düşürmek, hastalık sahibi yapmak yada ciddi anlamda o insanın yaşamına kalıcı hasar verebilmektir.

Her şeyden evvel birinci öncelik karı ve kocanın arasını bozmak, hasar verilmek istenen ailenin içinde ciddi münakaşalar yaratmak, o ailenin boşanmasını sağlamak gibi emeller için çok sık yaptırılır.

Bir öbür yaptırılma emellerinden birisi ise hasar verilmek istenen bireyin her türlü nasibinin kapanması ve tüm işlerinde aile, iş, özel yaşam vb… o insanın hasar görmesi emel edilerek yaptırılır.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır

Domuz yapı Büyüsü yapmak için, azıcık domuz yağını Büyüsü yapacak şahıs koynuna sokar. Daha Sonra bir ekip özel okumalar ile koynuna koyduğu domuz yağına okunur. Okuma reelleşirken koynunda saklı domuz yağı da okunmuş olacaktır. Okunmuş domuz yağını karı kocanın yastığına  veya konutun kapısına veya duvarına sürerek Büyüsü uygular.


En ehemmiyetli sual bu Büyüsün nasıl yapıldığıdır elbette. Bunu hazırlayan cindar hocalar hasar verilmek istenen insan için kendi cinlerinden kimilerini görevlendirir. Domuz yağını hasar verilmek istenen bireyin evine ya da bir eşyasına sürülmesiyle artık o insanın kabuslu yaşamı başlamış olur.

Bu şahıs düşlerinde devamlı kabuslar görmeye başlar, her gece yatağından çığlık atarak makûs kabuslar görerek uyanmaya başlar. Reelle olan irtibatı koparak giderek içine kapanık bir ruh hali içinde yaşamaya başlar. İnsanlarla olan bağlantı bağları büyük hasar görür ve kendisini her zaman naçar yapyalnız sezmeye başlar.

Bunlar domuz Büyüsünin henüz ilk başlangıç süreci içinde insanlar üzerindeki tesirleridir. Günler hatta aylar ilerledikçe bir ucu vefata kadar gidebilecek bazı vahim büyümeler insanların başına gelebilir. O sebeple gerçekten domuz Büyüsü insanlar tarafından çok ciddiye alınması gereken bir büyüdir.

Bu negatif büyümeleri yaşayan insanların aile yaşamları büyük hasar görmeye başlar, eşleriyle aralarında devamlı tatsız münakaşalar ve ciddi münazaralar olmaya başlar. İşlerinde aralıksız makûs neticeler onların yakasını vazgeçmez, tüm bu olumsuz enerjiler o insanın fazla derece mutsuz bir insana dönüşmesini sağlar.

Evvel cemiyet içinden kendini soyutlanmış sezer daha sonra kendi aile ve yakın dostlarıyla olan ilişkileri hasar görmeye başlar. Dostları ve arkadaşlarıyla meseleler alana gelmeye başlar.

Tüm bunların neticesinde tamamen kendini yalnız paydan bir insan olarak bu süreci yaşamak zorunda kalır.

Bazı insanlar domuz Büyüsüni kendileri yapmaya çalışırlar, bu sebeple etraflarından dinledikleri boş ve tamamen yanlış bilgilerle bu işi kendi başlarına yapmaya çalışırlar. Domuz Büyüsü sıradan bir insanın yapacağı bir operasyon değildir bu sebeple bu cins düşünceleri olan şahıslara bu mevzuda boşuna müddet kaybetmemelerini nasihat ediyoruz.


Şayet bir şahsa makûs bir biçimde hasar vermek istiyorsanız bu Büyüsü sizin yapamayacağınızı kabul faktörüz gerekir zira ancak bu tılsımı cinleri olan bir hoca sizin isminize yapabilir. Aksi halde kendinizi aldatmış olursunuz.

Özellikle günümüzde internet platformunda domuz Büyüsü ile alakalı pek çok gerçek değil, reelle uzaktan yakından irtibatı olmayan içi boş bilgiler paylaşılıyor. Muhtelif blog sitelerinde bu mevzuyla alakalı yazılanlar, çizilenler ve yapılan yorumlar asla aslı yansıtmıyor.

Bu bilgileri referans alarak domuz Büyüsüni yapmaya çalışan insanlara çok tesadüfüyoruz. Yaptıkları bu büyüler elbette netice vermiyor. Netice almak istiyorsanız o zaman mevzunun uzmanı olan başka bir deyişle domuz Büyüsü yapan hocalarden destek almanız gerekiyor.

Domuz Yağı Büyüsü Bulguları

Eşlerin ufalaması emeliyle yapılan domuz yağı Büyüsü eşler arasında öncelikle münakaşalar, ihtilaf ve uzak durma biçiminde kendini gösterir ilerleyen safhalarda ise kin, nefret ve tiksinme hisleri biçiminde netice verir. Hatta eşlerin birbirlerini domuz gibi gördükleri ifade edilir.

İş, ticaret ve rızk yasaklama emeliyle yapılan domuz yağı Büyüsü ise iş kaybı, olması gereken işlerin olmaması, alıcı kaybı, varsa ortaklar arasında gerginlik kavga biçiminde bulgular gösterir. Kazanılan paranın faydayı kalmaz ve sanki hasılat yok olur gider. Borç çoğalır ve buna anlam bilgilemez.

Genel olarak hangi emelle yapılırsa yapılsın domuz yağı Büyüsü şahısta uysallık, bunun yanında ani asaplılık, etrafa nefret ve ismi konulamayan sıkıntılılık hali olur.

büyü tesiri altında olan şahıs sıhhatli düşünemez. Sihre uğrayan şahsa büyüden kurtuluncaya kadar sabır göstermek gerekmektedir. Yanlış kararlar alma olasılığı çok yüksektir. Dolayısı yakın etrafına gidişatı açıklama ederek ona karşı sabır göstermesini isteyiniz. Bu gidişatta olan insanalar fazla derecede kırılgan ve duyarlı olurlar. Dolayısı ile ondan değil kendiniz kavrayış göstermeye çalışın.

Uygulandığı şahıs ve mekanda eforlu bir devirici enerji ile yararsızlığa,hastalığa,kumpassızlığa,bölmeye neden olur. Domuz Büyüsü bazı vaziyetlerde musallata da neden olur, bozulmadığı sürece musallatla paralel davam eder. Hastalık ve vefat Büyüsü olarak yapıldığı zaman yapılan şahısta ani büyüyen bir hastalık hali ortaya çıkar ve süratli bir biçimde bireyi eritir, bozulup gözetmesi yapılmazsa şahıs yaşamını kaybeder, ve bu gibi bireylerin ardından hep şu yorum yapılır ” ne olduğunu dahi kavrayamadık, birden gitti” denir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Domuz yağı Büyüsü kara büyü grubunda olduğu için Büyüsün yapılışında şeytanca cinler görevlendirilerek yapılır. Her büyü Esma-ül Hüsnalar, Ayet-i Kerimeler ve duaların dayanağıyla bozulur. Ancak, burada görevlendirilen cinlerin de yok edilmesi veya vazifesinden uzaklaştırılması gerekir.

Uzaklaştırılmayan cinler bir zaman sonra şahıs üzerinde aynı tesiri göstermeye devam ederler. Bu bakımdan domuz yağı Büyüsüni bozmak için özel bilgi ve yeterlilik gerekir.

Domuz yağı Büyüsünden komple kurtulmanın yolu ise akılda bir havass erbabından destek almaktır, her ne kadar silinse atılsa da Büyüsün neden olduğu makûs enerjinin dağıtılması uzman işidir. Bu surattan kesinlikle akılda bilgisi ve çalışması gerekir.

*Özetçe Domuz yağı Büyüsü kara büyü grubuna girer ve çok tesirli bir büyüdir.Etkisini çok eforlu bir biçimde göstermektedir.Doğru bireyin yapması gerekmektedir bu işler ile uğraşan bireylerin yapması Büyüsün çalışmasını daha da çok etkileyecektir.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara