Canbar Büyüsü ve Canbar Büyüsü Nedir ?

Canbar Büyüsü

Anasayfa » Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

Canbar aşk Büyüsü; sıradan insanların hiç dinlemediği bir ad, çoğunuz canbar Büyüsü nedir, nasıl yapılır bunu bilmek istiyorsunuz, size detaylı bir biçimde anlatacağım. Cambar yada canbar Büyüsü ismini bellim son zamanlarda çok dinlemeye başladınız. Bunun nedeni elbette canbar aşk Büyüsü yaptıranların zaferli neticeler almasından kaynaklanıyor. Bu sorunun doğru anlaşılması için canbar Büyüsü hakkında bu  yazıyı yazıyorum. Canbar aşk Büyüsü; uzun zamandan beri öğrenilen hatta Şamanlar’dan bu yana günümüze kadar gelen bir büyü çeşidi olarak öğrenilir. Genellikle birbirinden bölmüş olan eşlerin yada sevgililerin toplanması kastıyla yapılan büyü cinslerinden birisidir.
Ayrıca yeniden farklı farklı emeller için yapılan canbar Büyüsü çeşitleri olduğunu da öğrenmek gerekir. Genelde ceylan yada geyik teni kullanılarak hazırlanır. Bu tenlerin üzerine bazı sırlı ve büyülü simgelerin çizilmesi suretiyle büyü yapan hocalar bunları hazırlarlar.
Canbar aşk Büyüsü özellikle son yarıyıllarda insanlarımızın dikkatini sürüklemeye başlamıştır. Evvelleri adı çok meçhul ama son senelerde ismini sık sık dinlediğimiz bir büyü cinsidir. Bu sebeple canbar aşk Büyüsü popüler olma yolunda süratli adımlarla ilerliyor.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır

Canbar büyüleri en fazla ceylan teni kullanılarak hazırlanan bir büyü biçimidir. Bu büyülerden vasati olarak netice alma süresi 1 ila 2 hafta arasında değişir. İnsan olmanın gereğinde hoşlanmak vardır. Bu sebeple kızlarımız bazen erkeklere, erkeklerimizde bazen kızlara gönül veriyorlar. Canbar aşk Büyüsünde en ehemmiyetli husus bunu yaptıran insanların aceba netice alır mıyım diyerek endişeye düşmeleri bu Büyüsün tesirini eksiltmektedir. Bu sebeple özellikle  canbar aşk Büyüsüni yaptırmış bireylerin bu vefkin yakalayacağına gönülden inanmaları gerekiyor. Vefkin tesir eforu bu inanca bağlı olarak çoğalıyor yada eksiliyor. Bu husus ehemmiyetlidir ve unutulmamalıdır. Zati canbar Büyüsüni yapan medyum bunu size kesinlikle söyler.
Canbar büyülerinin en büyük özelliklerinden biriside bu Büyüsün basit basit bozulamaz olmasıdır. Bu sebeple hem yapılışı bakımından hemde uygulanışı bakımından basitlik sağlayan canbar aşk Büyüsü gerçekten tesirli bir aşk Büyüsü usulüdür.
Tam büyü cinslerinde olduğu gibi canbar aşk Büyüsünde de gerçekten usulüne uygun olarak yapıldığında netlikle işe verim ve parçalayan insanların yine toplanması hakikatleşmiş olur. Bu sebeple son zamanlarda rakamı süratle çoğalan pek çok insan tarafından canbar aşk Büyüsü muhtelif hocalare yaptırılmaya başlanmıştır. Netice olarak aralarını düzenlemek için canbar aşk Büyüsü yaptırmış bireyler birbirlerine sevgi, vefayla ve büyük bir aşk ile bağlanırlar. Bu bağ o kadar eforlu bir bağdır ki artık yapılan bu büyüden sonra bireylerin yine kopmaları yada dağılmaları olası değildir. Şayet bir insan beğendiği için canbar Büyüsü yaptırırsa bu Büyüsün değişik hocalar tarafından tespit edilmesi çok güçtür. Bu sebeple canbar Büyüsü en güvenilir büyü çeşitleri arasında yerini alır. Klasik insanlar yada büyü bozan hocalar tarafından anlaşılması teknik olarak olası değildir.
İnsanların pek çok sebepten dolayı ufaladıklarını görüyoruz. Parçalama sebepleri her insana göre farklı olacaktır. Bazısı kendine daha iyi bir partner bularak dağılmak istediğini söyler. Bazısı daha farklı nedenlerden dolayı parçalama kararı alabilir. Bireylerin dağılmalarının sebebi her ne olursa olsun canbar Büyüsü sayesinde bu ilişkiye tekerrür yaşam vermek olası olacaktır.
Her hangi biri tarafından terk edilmiş olabilirsiniz, canınızdan çok hoşlandığınız insan sizi hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Bu gidişatla karşı karşıya kalan birinin hemen pes etmesi anlamsızdır. Şayet gerçekten sizi terk eden eşinize veya sevgilinize karşı içinizde hala aşk besliyorsanız bunun için çaba faktörüz gerekir. Bu çaba bazen tılsımlar aracılığıyla olabilir. Aşk tılsımları parçalayan şahısları tekerrür bir araya getirmek için ilaç gibidir. Aralarında ciddi kasvetler yaşayan çiftlerin yada konutluluklarında artık boşanma noktasına gelen bireylerin bu vaziyetten kurtulmalarına canbar aşk Büyüsü netlikle çözüm olacaktır. Canbar Büyüsü ya da canbar aşk Büyüsü ehemmiyetli bir ruhsal enerjidir. Bu sebeple oldukça dikkatli uygulanmalı, büyüle alakalı tüm detaylar masaya yatırılmalıdır. Detayların itinayla ve hassasiyetle ele alınması, canbar Büyüsünin tüm ayrıntılarının bütün anlamıyla bilinmesi de oldukça ehemmiyetlidir. Bu sayede yapılan aşk Büyüsü doğru ve tesirli olması kaçınılmaz olacaktır.

Canbar Büyüsü Bulguları

Aşk büyüleri hususunda oldukça ön tasarıya çıkan hatta kara aşk büyülerinden biri olarak kabul edilen canbar Büyüsünin tesirleri de oldukça güçlü ve tesirlidir. Bu güzergahta canbar aşk Büyüsünin tesirlerinden laf etmek gerekirse; Tüm aşık olma büyüleri içerisinde en çok tesir eden büyülerden biri olan canbar Büyüsü karşıdaki bireye şartsız koşulsuz bağlanılmasını sağlayan ehemmiyetli bir büyüdir. Canbar aşk Büyüsü yapılan şahıs karşısındaki bireye karşı geçmişte yaşadığı tüm küskünlük ve asabilikleri aniden unutarak, etrafındakilerin bu anımsatmalarına karşı da aldırışsız bir tutum kaçınır.
 Canbar aşk Büyüsü dışarıdan en güç emin olan büyülerden biri olmakla birlikte, büyü yapılan bireyin farkına varmasının da oldukça efor olduğu bir büyüdir.
Canbar aşk Büyüsü yapılırken ebced hesabı genellikle daha önceki ozanların yaptığı şekilde ebced dizgesinden faydalanmak şartıyla bir sözcüğün sayıya çevrilmesi, dize ve sözcüklerle ehemmiyetli bir hadisenin tarihinin gösterilmesi kesinlikle yapılmalı, hesabın doğru yapılmasına da azami mücadele gösterilmelidir. Çok tesirli olan canbar Büyüsü aynı oranda da risklidir.

Canbar Aşk Büyüsü Özellikleri

Canbar Büyüsü genellikle ceylan teni kullanılarak hazırlandığı gibi, canbar Büyüsü için geyik teni kullanan bireyler de vardır. Canbar Büyüsü özellikle ceylan teni ya da geyik teni üzerine bazı farklı , büyülü ve sırlı simgelerin çizilmesiyle yapılan bir büyüdir. büyüden netice alma süresi 7-14 gündür. Canbar Büyüsünin daha tesirli olabilmesi için Büyüsü yaptıran bireylerin Büyüsün neticeleri mevzusunda şüpheye düşmemeleri gerekmektedir. Başka Bir Deyişle Büyüsü yaptırdıktan sonra acaba büyü zaferli olur mu diye düşünüldüğünde Büyüsün zaferli olma bahtı eksilmektedir. Bu sebeple büyü yaptırdıktan sonra bireylerin Büyüsün yakalayacağına gönülden inanmaları çok ehemmiyetlidir. İnanç bu noktada çok ehemmiyetli bir mevhumdur. Canbar aşk Büyüsü profesyonel ellerde yapıldığında tüm riskine karşın yapılışı oldukça basit bir büyü olmanın yanında bozulması da oldukça güç olan bir büyüdir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Canbar aşk Büyüsü nasıl yapılır suali Büyüsün özelliklerinin bütün anlamıyla bilindikten sonra bütün anlamıyla nasıl uygulanacağı hakkında ehemmiyetli noktalar kapsamaktadır. Bu güzergahta; Canbar aşk Büyüsü yapmak için öncelikle gusül abdesti alınıp dört rekât hacet namazı kılınması gerekmektedir. Abdest ve namaz ifa edildikten sonra 999 defa “Ya Şedidel Batşi” esması okunmalıdır. Burada “Ya Şedidel Batşi” esması yanında “Ya Vedûd İsm-i Şerifi” dile getirilmesi önerilse de tek başına “Ya Şedidel Batşi” esması da yeterli olacaktır. Canbar aşk Büyüsünde resmin kullanılması netlikle yanlıştır. Bu noktada ya elle çizilen bir fotoğraf ya da heykel lüzumludur. Canbar aşk Büyüsü emek gerektiren natürel objelerden eforunu almaktadır.
 Bu sebeple bireye aşık olmasını istenen bireyin fotoğrafını çizmek yeterli olacaktır. Bu noktada fotoğrafın birebir aynı olması hatta benzemesi dahi gerekmese de fotoğrafın bireyi temsil etmesi bile yeterli olacaktır.
Balmumu ya da balçık kullanılarak aşık olmasını istediği bireyin temsili bir figürü yapılması da yeterli olabilir. Heykel ya da balmumu çok iddialı olmasa da bireyi simgelemesi yeterlidir. Bu noktada hem bireyin kendi fotoğrafı hem de aşık olması istenen bireyin fotoğrafı olmalıdır. Aşık olunmasını istenen bireyin fotoğrafının ortasına bir daire çizildikten sonra bu dairenin üstüne de bireyin ve annesinin adları sırayla yazılmalıdır. Sonra şahıs kendi fotoğrafı ortasına bir daire çizip kendi adını ve annesinin adını yazmalıdır. Ardından euzu besmele çekilmeli ve 1000 kere “Ya Vedûd” adı şerifi okunmalıdır. Burada “Ya Vedûd” adının okunması Allah’ın adları arasında sevda ve aşkı en iyi anlatan ad olmasıdır. “Ya Vedûd” yanında “Ya Habib” esması okunması da ehemmiyetli bir fayda sağlamaktadır. 1000 adet besmele çekildikten sonra 1000 adet “Ya Vedûd” okunmalı ve sıcak solukla karşıdaki fotoğraf ya da heykele 99 kere üflenmelidir. Son olarak da “bülten-ı aşk” denilen ve bir kâğıt parçasına “Ey Allah’ın her çeşit yaratığı! Öğrenil ki şu iki insan birbirine yazgılıdır. Bu iki şahıs birbirine ebedi bir aşkla bağlanmış ve kenetlenmiştir. Böyle biline ve öylece hareket edile! Bu bilginin aksine hareket edenler lanetlenir” yazılarak yazıyı, fotoğraf ve heykelleri konutun görünen bir yerine asmak yeterli olacaktır.
  • Bir hafta ile iki hafta arasında büyü tesirini göstermeye başlayacaktır.
  • Hicri takvime bakılmalı, Rastgele bir arabi ayın ilk pazar gecesi yapılması münasip görülmüştür.
  • Eşler, Laflı, Nişanlı, Sevgili, Parçalayan iki erkek arasına, İki bireyin toplanması için yapılır.
Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara