Büyü Nedir

Büyü Nedir

Anasayfa » Büyü Nedir

Büyü Nedir?

Parasal ya da manevi bakımdan kendine çıkar sağlamaya, karşı tarafı hasara uğratmaya çalışan şahısların yaptığı, tüm dinlerin menettiği tabiat üstü ve makûs bir usuldür. İnsanlığın tarihi kadar daha öncekidir ve kim tarafından ilk kere nasıl yapılmış öğrenilmemektedir. Semavi dinlerin hepsinde Büyü yapmak ya da yaptırmak menedilmiştir.

Büyü geçmişten günümüze dek kendini gözetmiş bir uygulamadır. Daha Öncekinden Büyü yapan şahıslara Büyüci ya da cadı denmekteyken şimdi bakımcı, klirvoyant gibi isimler kullanılmaya başlanmıştır. Yapılan harekâtlar genelde aynıdır. Hep birilerinin çıkarı için başkalarına hasar gelmesini istemesinden ibarettir. Bazı vaziyetlerde kadının ya da kocanın kendine bağlama Büyüsü yaptırdığı da görülmüştür fakat bu da günahtır ve netlikle menedilmiştir.

En Sık Yaptırılan Büyüler Nelerdir?

Büyüsün bir hayli çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde Büyü yapanların reklamını yaparmış gibi her şeye takat bulunur diyen insanlara tesadüfüyoruz. Genel olarak cemiyetin çoğunda çıkmaza düştüğünde yapılacak son takat olarak Büyü fikrinin egemen olduğunu görüyoruz. Büyü hiçbir sualin devası değildir unutmayın. Büyü yapılan şahsın vebali sizin boynunuzdadır.

Araştırmalara göre en çok yaptırılan Büyüler şunlardır:

Bir insanı Büyü ile kendine aşık etmek, suni bir sevgi yaratmak için
Kadının ya da kocanın bağlanması için
Kadın ile kocanın boşanması için
Bekar kimselerin evlenmesine mani olmak için
Kadın ve erkeklerin kısır kalmaları için
Birinin hasta olması ya da can vermesi için
Birisinin hayvanlarının sütten kesilmeleri için
Bir şahsın mülk ve ticaretinin bozulması için
Şahsı insanlar arasında makûs düşürmek için
Bir şahsın tarlasının mahsul vermemesi için

Büyüsün Bulguları Nelerdir?

Büyü yapılan bireyde bir ekip farklı haller alana geldiği görülmektedir. Hareketlerinde ve mizaçlarında bu farklılıklar görülüyorsa ve şüphelenilen bir gidişat ya da şahıs varsa Büyü yapılmış olma olasılığı vardır. Büyü yapılan şahıslarda genellikle görülen bulgular şunlardır:

Ruhsal farklılıklar ve fiili yapılan hareketler neticeyi kendini tanıyamaz vaziyete kazanç.

Vahim düşler görmeye başlar. Gece korkarak ya da atlayarak uyanmalar olur.

Düşte sık sık kedi ve köpek gibi hayvanlar görülür.

Geceleri kalp veya ciğer hastalığı olmadığı halde göğüste sızı ve solukta daralma olur.

Fazla bitkinlik görülür.


Huzursuzluk, miskinlik bulguları ve belirgin bir uyuşukluk görülür.
Takip ediliyormuş hissi oluşur, gölgesi onu takip ediyormuş gibi sezer.
Yalnız kalmaktan korkma ya da bütün tersi fazla yalnızlık isteği olur.
Ayak tabanlarında yanma ve sabahları el ve kollarda anlaşma hissi alana kazanç.

En sık görülen bulgular yukarıyadakilerdir. Bunlarla beraber ruh halinde görülen fazla tesirlere müdahale edilmediği takdirde şahıslarda akli meseleler alana gelebilmektedir. Beyin istemiyle bunları yok etmek muhtemeldir fakat şahsa dayanak edilmesi gerekir.

Yukarıyadaki bulguların psikolojik rahatsızlığı olan şahıslarda görülmesi olağandır. Büyü de reelinde eş tesirlere neden olmaktadır ve hayat niteliğini bozmayı amaçlamaktadır. Yengeç, aslan, ikizler, oğlak, kova ve yay burcuna sahip insanlar Büyü mevzusunda daha alıngan olmaktadırlar. Son senelerde cemiyetin çoğunda bu bulguları görmek muhtemeldir. Bunun nedeni psikolojik etkenlerdir. Günlük hayattaki kasvetler, koşuşturmaca, trafik, iş stresi vb. gidişatlar suratından psikolojik anlamda zayıflayan şahıslarda yukarıyadaki bulgular görülebilir. Bu bulguları gören herkes Büyü yapılmış hissine kapılmamalıdır. Psikolojik takviye alınarak bunların rehabilitasyonu muhtemeldir.

Büyü herkes tarafından yapılabilen bir şey değildir. Aynı zamanda yapılan her Büyü de o kimseye tesir etmeyebilir. Kesin tesirli olur gibi söylemler palavradır. Ortalıkta Büyüci diye dolanan çoğu insan reelinde dolandırıcıdan ibarettir. İnsan psikolojisini bildikleri için sizi nasıl ikna edeceklerini ya da kandıracaklarını öğrenirler. Bende Büyü var kuşkusuyla gidip böyle şarlatan kimselere paranızı kaptırmayın. Ruhsal meselelerinizi psikologlardan takviye alarak çözün.

Büyüden Korunmak İçin

Büyü herkes üzerinde tesir göstermez. Öncelikle bunu belirtmekte fayda var. Büyülerden korunmak için yapacağınız tek yol vardır o da dua etmek ve Allah’ a sığınmak. Şayet size birisinin Büyü yaptığını düşünüyorsanız bol bol dua edin ve karşılığını Allah’tan bekleyin. Büyü yaptıran şahısların imanı gitmedikçe Büyü geçerli olmaz denir. Şayet imanını kaybetmiş biri tarafında sihre maruz kalındığında yeniden dua ederek ve psikolojik takviye alarak kurtulmak muhtemeldir. Gözetici dualar olarak öğrenilen Ayete’l-Kürsi, Felâk ve Nâs sureleri, Fâtiha ve İhlas sureleri nazar ve sihre karşı kalkandırlar. Büyü bozdurmak için bakımcıya, öğretmene , medyuma vs. gitmek çözüm değildir. Büyüsün devası için Büyü yaptırmak kısır döngüden ibarettir ve netlikle uzak durulmalıdır.

Size Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Konutunizde muska Büyüsü buldunuz ve Büyüden kurtulmak başka bir deyişle Büyüsü bozmak mı istiyorsunuz? alttaki maddeleri tek tek yaparak size yapılan muska Büyüsüni bozmak muhtemel. İşte Büyüsü yıkım etme usulleri;

Konutunizin içerisinde muska çıktığı zaman ilk yapmanız gereken muskaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde muskanın kaplamasını çıkarmaktır.
Ambalajından çıkardıktan sonra muskayı metal bir kabın içerisine koyun.
Bu metal kabın içerisine okunmuş sirke dökün.
Okunmuş sirke olması çok ehemmiyetlidir. Okunmuş sirkeyi öğrenen birine yaptırmanızı öneri ediyoruz.
Sirkeyi muskaların olduğu metal kabın içine döktükten sonra bu kabı 1 gün konutun içinde bekletin.
Ertesi günü sirkenin içindeki muskaları dikkatli bir biçimde çıkartarak kurutmaya vazgeçin.
Müesseseye müddetini süratlendirmek için fön cihazı gibi kurutucu aletler kullanabilirsiniz.
Son olarak muskaları ayrı bir metal kap içerisinde kül kalana kadar yakıyoruz.
Yaktığımız muskanın küllerini ve sirkeyi toprak bir alana gömüyoruz.
Artık size yapılan muska Büyüsünden kurtulabilirsiniz.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara