Büyü Bozma Büyü Nasıl Bozulur Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Bozma Ve Büyü Belirtileri

Anasayfa » Büyü Bozma Ve Büyü Belirtileri

Alt kısımda yer alana ve özellikle belirtilmiş minimum 3 bulguya uyuyarsanız muhtemel olarak büyü etkisi altısındasınızdır anlamına gelir, Şahsınıza veya tanıdığınızda büyü olduğunu düşünüyorsanız muhakkak uzman medyum hocalara başvurmalısınız.

Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Büyü Bulguları Nelerdir?

Büyü bulguları büyünün olup olmadığına dair ehemmiyetli bilgiler sunan bilgilerdir. Fakat öğrenilmelidir ki bazı insanlarda bu bulgulardan hiçbirisi görülmeyebilir.

 • Kesici aletlerden korkma
 • Tekerrür eden kesintisiz rüyalar
 • Fazla yeme isteği ya da fazla iştahsızlık
 • Düğmeleri yanlış ilikleme ve giysileri tersten giyme
 • Yoğun şekilde kendisini sezdiren uyku isteği
 • Evcil hayvanların şahsa müteveccih anormal davranışları
 • Unutkanlık halinin yoğunlaşması
 • Konuşma şeklinde ciddi düzensizlik
 • Eşyaların sık sık kaybolması
 • Kişinin girdiği rastgele bir etrafın sıkıntılı bir havaya bürünmesi
 • İstem dışı düşüncelilik ve içe kapanma nöbetler
 • Kuran ayetleri okunduğunda civardan kaçıp uzaklaşma meyli

Burada sıralanan bulguların en az 3 tanesi aynı anda gözlemlenirse büyü yapıldığına kanı getirilebilir. Aksi gidişatta korkulacak bir şey yoktur ve şahıs yalnızca vesveseye kapılmıştır.

büyü Bozma

Nasıl ki çoğu şeylerin bir tersti var ise büyü nün de tersti vardır oda büyü bozmadır…

Bizlere akrabalarımıza ve ya tanıdıklarımıza bir ekip büyüler yapılmaktadır gerek bunları görebiliyor gerekse duyabiliyoruz.Bunlara dur demek için bazı bir ekip yapılması gereken şeyler vardır. 

Çoğumuz bunun farkında olsakta olmasakta mistik eforlar istemimizi ele geçirebiliyor.

Bu sebeple bunlara maruz kalıyoruz, kaldığımız taktirde ise algılarımız çok farklı bir biçimde değişikleşiyor başkasının görmediği şeyleri görmüş gibi sezebiliyoruz usumuz ve kalbimizle oynanılabiliyor.

Yapılan büyülere karşı bazı korunma usulleri vardır. Bunları hemen alta maddeler halinde yazdım.

 • Büyüye karşı etkin korunma usulleri.
 • Büyüye karşı pasif korunma usulleri.
 • Büyüye karşı korunma tedbirleri alma.

Yukarıyadaki yazdıklarım büyüler için korunma usulü başlıkları.

Yapılan büyününin derecesine ve tesir gününe göre alınması gereken temkinlerde değişecektir. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Misalin her hastaya hekim aynı ilacı yazmaz. Her hastanın kendine özel vaziyetleri vardır ve hekim bu hassasiyeti dikkate alarak hastasına doğru ilaç rehabilitasyonunu uygular.

büyü bozma harekâtı da bütün olarak buna eş. büyü nasıl çözülür sualinin tek bir yanıtı yoktur. Zira suratlarca büyü bozma tekniği vardır. Bu usullerden en doğrusu seçilmeli ve buna göre ihtiyatlar alınmalıdır. Buna karar verecek elbette destek aldığınız hoca yada medyum olan bireydir.

büyü bozdurmak isteyen şahıslar bana erişmek için irtibat sayfasını kullanabilir. Ben 25 yıldır binlerce insana büyü bozma mevzusunda hizmet verdim. Meselelerinizi benimle paylaşırsanız Allah’ın izniyle beraber bunun üstesinden kazancız.

Elbette büyüden kurtulmak için çok değişik usuller vardır. Ben size kendi konutunuzda kendi başınıza yapacağınız bir teknik anlatacağım. Bu uygulamayı yaparak üzerinizdeki kolay büyülerden kurtulmanız olası olabilir. Unutmayın! büyüden kurtulmak için en iyi usul her zaman uzman bir hocaden destek almaktır.

Şimdi isterseniz büyüden kurtulmak için uygulayacağımız tekniğe geçelim. Bunun için bazı malzemelere lüzumumuz olacak. Bu malzemeleri alta yazıyorum.

 • 1 adet sırça şişe
 • Çok ölçüde tuz
 • Yarım litre kadar su
 • Bir kaç tane metal parça çivi, toplu iğne gibi
 • Su için kullanılacak her hangi bir kap
 • Mum veya ufak balmumu parçaları
 • 1 adet teneke kutu
 • 1 adet tencere

Şimdi ilk adım olarak elimizdeki mumu bıçakla ufak ufak parçalara ayırıyoruz. Başka Bir Deyişle mumu ufak ufak keserek parçacıklara ufalıyoruz.

Daha sonra bu mum parçacıklarını elinizdeki teneke paketin içine dökün. Bu teneke kolisi misalin metal kola kolisi olabilir. Ardından bu teneke kolisi tencerenin içine dikey bir biçimde koyun. Tencerenin içine evvelden hazırladığınız suyu dökün.

Yalnız suyun ölçüsünün teneke paketin boyunu geçmemesine itina gösterin. Başka Bir Deyişle teneke kutu içinde bulunan mumlar ıslanmayacak. Sonra tencereyi ocağa koyarak 5 dakika tencerenin içindeki metal paketinin ısınmasını sağlayın.

Metal kutu içindeki eriyen mumu evvelden hazırladığınız sırça şişe içine dökün. Ardından başka bir kabın içine azıcık su dökün sonra bunun içine tuzu ilave edin. Azıcık karıştırın ve 5- 10 dakika bekletin.

Daha sonra bu tuzlu suyu da elinizdeki şişenin içine dökerek şu lafları tekerrür edin:

” Sarih alanda yolumu bulabilirim. Şeytanca eforları yeryüzünde makûsluk yapan bireylere havale ediyorum. Ben kendi yolumu buluyorum ”

Bu büyülü lafları söyledikten sonra şişenin ağzını sıkıca kapatıyoruz. Hemen akabinde konutumuza yakın bir toprak alana giderek şişenin ebatlarına uygun olan derinlikle bir çukur kazıyoruz. Bu çukurun altın evvel elimizdeki metal parçaları koyuyoruz ve şişeyi yatak bir biçimde bu çukura koyarak üstünü toprakla kapatıyoruz.

Bu operasyonları tamamladıktan sonra aynı gece alttaki sesli duayı bir kere dinleyerek uyuyoruz. Bu duayı size sesli olarak alta ilave ettim. Sesli duayı dinlerken tamamen dikkatinizi büyüden kurtulmaya odaklamanız gerekiyor. Bu usulü yapan şahıslar kısa zamanda büyük bir hafifleme sezerler.

Yapılan büyü ve hangi teknikle yapıldığına bağlı olarak, büyülerin tamamen bozulması ve tesirlerinin ortadan kalkması da değişkenlik göstermektedir. Burada reel nokta, ak büyülerin kısa vakitte ve zahmetsiz şekilde bozulurken, kara büyülerin gerçekten yorucu bir zaman diliminde uzan uğraşlar neticesinde tesir vermesi olacaktır.

İnsanların büyü tesirlerini öğrenmeleri ve buna göre hareket ederek gereksinim dinledikleri çözümlere ulaşmaları büyük ehemmiyet taşır. büyü Bozma mevzusunda her zaman en iyi fırsata ulaşabileceğiniz ve her zaman sizlerin isteklerini karşılayacak olan yeterlilikteki hiçbir büyünün can verene kadar üzerinizde kalmasına izin vermezsiniz. Aradığınız değişik hizmetleri ve doğru çözümleri elde etmek için gereksinim dinlediğiniz zamanlarda irtibata geçmenizin yeterli olacağı gibi; aradığınız en doğru olanaklara ulaşabilme mevzusunda da fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Öncelikle büyü bozan medyum hoca kendisine gelen ve üzerinde büyünün olduğunu fark ettiği her türlü büyüyü bozma ilmine ve ehline sahiptir. Bu surattan öncelikle üzerinizde büyü var mı yok mu baktırmanız gerekir. Sonrasında üzerinizde ister aşk büyüyü, ister iş ve para büyüyü olsun fark etmez her türlü makûs amaçla yapılmış büyüler en tesirli şifa teknikleri ile bozulmaktadır. Böylece kendi kararlarını bir cinsli yaşama geçirememiş olanlar, devamlı çabaladığı halde netice elde edemeyenler, aile içerisinde tedirginlik yaşayanlar, kısa vakitte kendisine tesir eden tesirden kurtulmaktadır. büyü bozan medyum hoca vermiş olduğu büyü bozma hizmeti ile öncelikle büyü tesiri altında kala şahısta serinleme ve hafifleme hissinin oluştuğunu belirtmektedir. Baş gösteren bu bulgular kısa vakit içerisinde öbür tesirlerinde süratlice ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

büyü tesiri olan şahıslar fiziki olarak bakıldğında büyünün yapıldığını dışarıya yansıtabilir. büyü yapıldığını  farkeden şahıslar zorunlu yerlerden destek almaları gerekir. Yapılan büyünün cinsine göre büyünün bozulmasının da vakitleri vardır. Kimi büyülerin bozulduğu andan birkaç saat sonra, kimi büyülerin tesirlerinin de aylar sonra bozulduğu öğrenilmektedir. Tek bir çıkış yolu olan bir öğrenene danışılarak başlatılacak yolda ilk adımı atmak ehemmiyetlidir.

Bir hocaya ya da medyuma giderek büyü altında olup olmadığını hakimiyet ettiren şahıs, şayet büyü altındaysa hocale konuşup büyüyü bozdurabilir.

Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri büyünün olup olmadığına dair önemli bilgiler sunan verilerdir. Fakat bilinmelidir ki bazı insanlarda bu belirtilerden hiçbirisi görülmeyebilir.

 • Kesici aletlerden korkma
 • Tekrar eden devamlı rüyalar
 • Aşırı yeme isteği ya da aşırı iştahsızlık
 • Düğmeleri yanlış ilikleme ve elbiseleri tersten giyme
 • Yoğun biçimde kendisini hissettiren uyku isteği
 • Evcil hayvanların kişiye yönelik anormal davranışları
 • Unutkanlık halinin yoğunlaşması
 • Konuşma biçiminde ciddi düzensizlik
 • Eşyaların sık sık kaybolması
 • Kişinin girdiği herhangi bir ortamın kasvetli bir havaya bürünmesi
 • İstem dışı dalgınlık ve içe kapanma nöbetler
 • Kuran ayetleri okunduğunda ortamdan kaçıp uzaklaşma eğilimi

Burada sıralanan belirtilerin en az 3 tanesi aynı anda gözlemlenirse büyü yapıldığına kanaat getirilebilir. Aksi durumda korkulacak bir şey yoktur ve kişi sadece vesveseye kapılmıştır.

Büyü Bozma

Nasıl ki çoğu şeylerin bir zıttı var ise Büyü nün de zıttı vardır oda Büyü bozmadır…

Bizlere akrabalarımıza ve ya tanıdıklarımıza bir takım sihirler yapılmaktadır gerek bunları görebiliyor gerekse duyabiliyoruz.Bunlara dur demek için bazı bir takım yapılması gereken şeyler vardır. 

Çoğumuz bunun farkında olsakta olmasakta mistik güçler irademizi ele geçirebiliyor.

Bu nedenle bunlara maruz kalıyoruz, kaldığımız taktirde ise algılarımız çok değişik bir şekilde farklılaşıyor başkasının görmediği şeyleri görmüş gibi hissedebiliyoruz aklımız ve kalbimizle oynanılabiliyor.

Yapılan büyülere karşı bazı korunma yöntemleri vardır. Bunları hemen aşağıya maddeler halinde yazdım.

 • Büyüye karşı aktif korunma yöntemleri.
 • Büyüye karşı pasif korunma yöntemleri.
 • Büyüye karşı korunma önlemleri alma.

Yukarıdaki yazdıklarım büyüler için korunma yöntemi başlıkları.

Yapılan büyüsünün derecesine ve tesir gününe göre alınması gereken tedbirlerde değişecektir. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Örneğin her hastaya doktor aynı ilacı yazmaz. Her hastanın kendine özel durumları vardır ve doktor bu hassasiyeti dikkate alarak hastasına doğru ilaç tedavisini uygular.

Büyü bozma işlemi de tam olarak buna benzer. Büyü nasıl çözülür sorusunun tek bir cevabı yoktur. Çünkü yüzlerce büyü bozma tekniği vardır. Bu yöntemlerden en doğrusu seçilmeli ve buna göre tedbirler alınmalıdır. Buna karar verecek elbette yardım aldığınız hoca yada medyum olan kişidir.

Büyü bozdurmak isteyen kişiler bana ulaşmak için iletişim sayfasını kullanabilir. Ben 25 yıldır binlerce insana büyü bozma konusunda hizmet verdim. Sorunlarınızı benimle paylaşırsanız Allah’ın izniyle birlikte bunun üstesinden geliriz.

Elbette büyüden kurtulmak için çok farklı yöntemler vardır. Ben size kendi evinizde kendi başınıza yapacağınız bir teknik anlatacağım. Bu uygulamayı yaparak üzerinizdeki basit büyülerden kurtulmanız mümkün olabilir. Unutmayın! Büyüden kurtulmak için en iyi yöntem her zaman uzman bir hocadan yardım almaktır.

Şimdi isterseniz büyüden kurtulmak için uygulayacağımız tekniğe geçelim. Bunun için bazı malzemelere ihtiyacımız olacak. Bu malzemeleri aşağıya yazıyorum.

 • 1 adet cam şişe
 • Çok miktarda tuz
 • Yarım litre kadar su
 • Bir kaç tane metal parça (çivi, toplu iğne gibi)
 • Su için kullanılacak her hangi bir kap
 • Mum veya küçük balmumu parçaları
 • 1 adet teneke kutu
 • 1 adet tencere

Şimdi ilk adım olarak elimizdeki mumu bıçakla küçük küçük parçalara ayırıyoruz. Yani mumu küçük küçük keserek parçacıklara bölüyoruz.

Daha sonra bu mum parçacıklarını elinizdeki teneke kutunun içine dökün. Bu teneke kutusu örneğin metal kola kutusu olabilir. Ardından bu teneke kutusu tencerenin içine dikey bir şekilde koyun. Tencerenin içine önceden hazırladığınız suyu dökün.

Yalnız suyun miktarının teneke kutunun boyunu geçmemesine özen gösterin. Yani teneke kutu içinde bulunan mumlar ıslanmayacak. Sonra tencereyi ocağa koyarak 5 dakika tencerenin içindeki metal kutusunun ısınmasını sağlayın.

Metal kutu içindeki eriyen mumu önceden hazırladığınız cam şişe içine dökün. Ardından başka bir kabın içine biraz su dökün sonra bunun içine tuzu ilave edin. Biraz karıştırın ve 5- 10 dakika bekletin.

Daha sonra bu tuzlu suyu da elinizdeki şişenin içine dökerek şu sözleri tekrar edin:

” Açık alanda yolumu bulabilirim. Şeytani güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum. Ben kendi yolumu buluyorum ”

Bu sihirli sözleri söyledikten sonra şişenin ağzını sıkıca kapatıyoruz. Hemen akabinde evimize yakın bir toprak alana giderek şişenin boyutlarına uygun olan derinlikle bir çukur kazıyoruz. Bu çukurun altın önce elimizdeki metal parçaları koyuyoruz ve şişeyi yatak bir şekilde bu çukura koyarak üstünü toprakla kapatıyoruz.

Bu işlemleri bitirdikten sonra aynı gece aşağıdaki sesli duayı bir kez dinleyerek yatıyoruz. Bu duayı size sesli olarak aşağıya ekledim. Sesli duayı dinlerken tamamen dikkatinizi büyüden kurtulmaya odaklamanız gerekiyor. Bu yöntemi yapan kişiler kısa zamanda büyük bir rahatlama hissederler.

Yapılan büyü ve hangi teknikle yapıldığına bağlı olarak, büyülerin tamamen bozulması ve etkilerinin ortadan kalkması da değişkenlik göstermektedir. Burada asıl nokta, ak büyülerin kısa sürede ve zahmetsiz biçimde bozulurken, kara büyülerin gerçekten yorucu bir zaman diliminde uzan uğraşlar sonucunda etki vermesi olacaktır.

İnsanların büyü etkilerini bilmeleri ve buna göre hareket ederek ihtiyaç duydukları çözümlere erişmeleri büyük önem taşır. Büyü Bozma konusunda daima en iyi fırsata erişebileceğiniz ve her zaman sizlerin isteklerini karşılayacak olan yeterlilikteki hiçbir büyünün ölene kadar üzerinizde kalmasına izin vermezsiniz. Aradığınız farklı hizmetleri ve doğru çözümleri elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda iletişime geçmenizin yeterli olacağı gibi; aradığınız en doğru imkanlara erişebilme konusunda da fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Öncelikle büyü bozan medyum hoca kendisine gelen ve üzerinde büyünün olduğunu fark ettiği her türlü büyüyü bozma ilmine ve ehline sahiptir. Bu yüzden öncelikle üzerinizde büyü var mı yok mu baktırmanız gerekir. Sonrasında üzerinizde ister aşk büyüsü, ister iş ve para büyüsü olsun fark etmez her türlü kötü niyetle yapılmış büyüler en etkili şifa teknikleri ile bozulmaktadır. Böylece kendi kararlarını bir türlü hayata geçirememiş olanlar, sürekli çabaladığı halde sonuç elde edemeyenler, aile içerisinde huzursuzluk yaşayanlar, kısa sürede kendisine tesir eden etkiden kurtulmaktadır. Büyü bozan medyum hoca vermiş olduğu büyü bozma hizmeti ile öncelikle büyü tesiri altında kala kişide ferahlama ve rahatlama hissinin oluştuğunu belirtmektedir. Baş gösteren bu belirtiler kısa süre içerisinde diğer etkilerinde hızlıca ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Büyü etkisi olan kişiler fiziki olarak bakıldğında büyünün yapıldığını dışarıya yansıtabilir. Büyü yapıldığını  farkeden kişiler gerekli yerlerden yardım almaları gerekir. Yapılan büyünün türüne göre büyünün bozulmasının da süreleri vardır. Kimi büyülerin bozulduğu andan birkaç saat sonra, kimi büyülerin etkilerinin de aylar sonra bozulduğu bilinmektedir. Tek bir çıkış yolu olan bir bilene danışılarak başlatılacak yolda ilk adımı atmak önemlidir.

Bir hocaya ya da medyuma giderek büyü altında olup olmadığını kontrol ettiren kişi, eğer büyü altındaysa hocayla konuşup büyüyü bozdurabilir.

.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara