Bağlama Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Nedir ?

Bağlama Büyüsü

Anasayfa » Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü  adı üstünde olduğu gibi bir insanı sevdiği ve ya sevmediği farketmez herhangi bir insan ister erkek ister kadın hiç farketmeksizin Bu büyü yöntemini kullanaraktan karşıdaki insanı kendine son derece etkili bir şekilde bağlayabilir.

Çok çeşitli bağlama büyüleri yapılır. Buu büyüler için ceylan derisinden tutun da çeşitli bitkisel malzemelere, başka hayvan derileri, saç teli, kan toz gibi malzemelere varıncaya kadar kullanılan alet ve gereçler vardır.

Fakat bağlama büyüsü için en çok kullanılan ve bunlardan en çok bilineni safranla yazılan bağlama büyüsünün yapımıdır. Bağlama büyüsü iyi niyetle yapılmaktadır mesela eski bitmiş bir aşkı tekrardan canladırmak için bunun için günah diyemeyiz.


Bağlama Büyüsü Nasıl Fark Edilir

Bağlanma büyüsü yapılan kişilerin durumu nasıl fark edeceğinizi soruyor iseniz aşağıya yazıyorum genel olaraktan şikayetler gece uykusunun bozulduğu yönünde.

Takip edilme hissi yaşanır, Halsizlik, yorgunluk hislerinin sürekli yaşanması Bir kişiye aşırı bağlanarak bu kişinin tüm olumsuz yönlerine rağmen bu kişi ile birlikte olmak isteği,  kopamama, haklı olmasına rağmen bu kişiden özür dileme davranışı, Eşler birbirlerine cinsel yaklaşımda bulunmazlar birbirlerine son derece soğuk davranışlarda bulunurlar.

 Genellikle uyuyamama ya da uykudan ani uyanma sorunları Rüyasında anlamsız varlıklar görür, (genellikle kedi, köpek, akrep, yılan gibi hayvanlar), Uykudan terleyerek uyanır, Doktora gidilmesine rağmen tıbben bir türlü çözülemeyen boyun ve baş ağrıları olur.

Eve Yapılan Büyü

Eve yapılan büyü çok teysirli bir büyüdür.Evde kavga hiçbir şekilde eksik olmaz, aile içi çatışmalar çok yoğun olmaktadır.Ailede ki kimse bir biri ile iyi geçinemez küçücük olaylar büyütülebilir .

Evin bereketsiz olması evin içerisinde daralma panik yapma evde böceklerin çok gezmesi. Evde oturan kişinin baskınlık hissetmesi Evde bir türlü dinlenememe Kişilerin evde rahat edememesi Evden çıkınca daha rahat nefes alma, kötü hislerin birden bire kaybolması Evdeki eşyaların sürekli kırılması, eşyalar üzerinde nedeni belli olamayan kırıklar, çizikler ve bunun gibi defermasyonlar bulunmaktadır.

2-)Bağlama büyüsü

Her şeyden önce bağlama büyüsü denildiğinde aklımıza bir çeşit aşk büyüsü gibi gelmelidir.

Uzun süren ilişkilerde zaman zaman olduğu gibi araya soğukluklar kalp kırmalar giriyor bunların düzeltilmesi ve bu olayların tekrar yaşanmaması üzerine gerçekleştirmek için Bağlama Büyüsü Yöntemi seçilebiliyor.

Kadınlar eşleri için erkekler de hanımları için bu vefkleri yaptırabilir. Ayrıca sevgilisini geri döndürmek isteyen kişilerde yaptırabilir. Bu muska da amaç eski güzel günlere tekrar dönmek, karşılıklı olarak sevgi bağlarını tekrar kazanmaktır.

Bağlama büyüsünün başarı sonuçları olduğunu söylemek doğru olur. Çok yıpranan bir birlikteliği kurtarmak için en etkili yollardan biri olarak kabul edilen bağlama büyüsü günümüzde halkın hemen her kesiminin ilgi gösterdiği ve talep ettiği muska çeşitleridir.

Mesela eşinizin artık sizden uzaklaştığınızı gördüğünüz evde durmak istememesi , bazı yerlere kaçamak yapması bunların hepsi sizi yıpratır biliyorum.

Bu hanımlar için çok büyük bir sorun.Çünkü gösterdiği ilgi ve şefkati bey’inden göremiyor.

Burada sorun aslında biraz da bizim toplumda kadının erken evlendirilmesi ve tecrübesi olmamasından kaynaklanır. Düşünün, bu çift evlendiklerinde çok mutluydular ama zaman içinde kişiler birey olarak kendini geliştirmedikleri ve yenilemedikleri için bu ilgileri tüm heyecanını yitirerek yerini büyük bir bitkinlik, yorulmuşluk, isteksizlikle değiştirecektir.

Bu yüzden kişilerin evlendikten sonra kendilerine sürekli yeni bilgiler tecrübeler katarak partnerine karşı her zaman cazip olmak gibi bir yükümlülük taşımaları gerekir. Oysa bizde evlendikten sonra gerek kadın gerek erkek kendilerini güncellemedikleri için ilişkilerin kalitesi ibresi aşağıya doğru iniyor

Bağlama büyüsü yaptıranlar genel olarak bağlama büyüsü günah mıdır? sorusunun yanıtını merak edebilirler. Aslında bu tılsımlar kişinin iradesini elinden almak için değil, zamanla kaybedilen eski aşkın tekrar yüzeye çıkarılması için yapıldıklarından dolayı kesinlikle bağlama büyüsü yaptırmak günahtır diyemeyiz.

Peki bağlama büyüsü kaç günde etki eder? sorusunun yanıtı ise yapılan ve kullanılan malzemeye göre ve hazırlayan hocanın bilgisine göre farklılık gösterir. Genel olarak ortalama yapılan bu çalışmalar 7 ila 45 gün arsında sonuç verir.

Bağlama büyüsü yapanlar genelde konusunda en yüksek gizli ilimler bilgilerine sahip kişilerden oluşur. Bu kişiler bazen havas ilmi bazen ledün ilmi gibi çok çeşitli ilim alanlarından yararlanırlar. Genelde tipik cami hocaları bu işleri iyi bilmezler bu nedenle bu tılsımı hazırlayan kişinin gerçekten de incelikle seçilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Genelde eşine veya sevdiğine başkası tarafından yaptırılan bağlama büyüsü nasıl bozulur anlatayım. Size yapılan bağlama büyüsü nasıl çözülür bunu doğru teşhis etmek için büyü bozan hocalardan yardım almak gerekir. Bunu anlamının en iyi yolu bakım yaptırmaktır bu bakımı uzman bir medyum yapabilir.


Bakım yapıldıktan sonra üzerinizde böyle bir büyünün alameti varsa bakım yapan medyum size bunu söyler. Ondan sonrası daha kolay olacaktır çünkü teşhis konulduktan sonra tedavisi kolaydır. Bu büyüyü saptayan hoca yada medyum yine yapılan bu tılsımı bozmak için size gereken yolu gösterecektir.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Bu tılsımın etkisinde olan bir kişi nasıl davranır gelin şimdi bu detayları görelim. Öncelikle sevdiğiniz insan veya eşinizde daha önce hiç alışık olmadığınız davranışlar başlamışsa, size karşı son derece ilgisiz ve alakasız davranıyorsa, çelişkili yanıtlar vermeye başlamışsa, geceleri eve geç dönmeye başlamışsa, gizli telefonlar gelmeye başlamışsa, cinsel hayatınızda tamamen bir soğuma, uzaklaşma meydana geliyorsa bunu bağlama büyüsü belirtilerine yorabiliriz.

Bağlama büyüsü yapılan kişi nasıl davranır: Doğal olarak eşinizi çok iyi tanırsınız ve onun eski halini, son zamanlardaki davranışlarını doğru bir şekilde analiz yapabilirsiniz. Aradaki davranış farklılıklarını gözlemleyerek daha öncesini ve şimdiki zamanı karşılaştırabilirsiniz. Eğer gerçekten de önceki zamanla son zamanlardaki davranışlar varsa bu durumda bağlama büyüsü belirtisi olarak kabul edilebilir.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara