Ayırma Büyüsü, Ayırma Büyüsü Nedir

Ayırma Büyüsü

Anasayfa » Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü adından da görüldüğü gibi 2 çiftin birbirlerinden ayrılmaları için yapılan bir büyü çeşididir ve aynı zamanda çok etkili ve çok hızlı bir süreç içerisinde ilerlemektedir.

Ayırma büyüsünü genele kaynanalar kullanırlar neden mi çocuklarının mutluluklarını istedikleri için. Örnek verecek olursak ;

Bir anne var ve bunca zamana kadar yetiştirdiği iki gözünün çiçeği bir kız evladı var ve istemediği bir adamla evlenmek istiyor ve evleniyor, bu adam ayyaş kumarbaz bir insan olduğu bilindi ve kızına şiddet uyguluyor ve kızı hala bu adam ile birlikte buna rağmen yaşamak istiyor annesi bu durumda ne yapsın sizce ne yapılabilir soruyorum ? Ben cevaplamak istiyorum ne yapılacağını tabikide Ayırma Büyüsü yapmak işi kökten çözecektir.

Ayırma büyüsü çok etkili bir yöntem olarak günümüzde bilinmektedir ve bir çok kişi bu yöntemi kullanmaktadır.

Bir defa yaşayacaksın değil mi ? bu hayata bir daha gelmeyeceksin sevdiğin bir insan evlendi sende bir şey yapamıyorsun aşkından kahrolup ölecek misin ? Tabikide hayır ne gerek var.

Yapacağın şey bu yöntem ile onları ayırmak ve sevdiğin aşık olduğun kızla arayı yapmak.

Ayırma büyüsü Genel olarak medyumlar tarafından yapılmaktadır.Bu derdini ve sorununu medyuma anlatacaksınız ve kendinizi ona bırakacaksınız gerisi onda olur zaten.

Sevmediğiniz iki insanında ayrılmasını istiyorsanız onlarıda rahatlıkla ayırabilirsiniz bu yöntem ile…

 Ayırma Büyüsünü çoğu insan, günah olarak biliyor. Halbuki iyi niyetli kullanıldığı zaman pek de günah olduğunu sanmıyorum. Neden diyecekseniz.çünkü yapılan bu şey İki Çiftin Huzura kavuşmasını sağlayacaktır. Belkide daha iyi insanları bulacaklardır.

 Ayrılmaları daha iyi hayırlı olacaktır,Bu iş yapılırken, insanlara zarar vermemek istenir. Bu işlem yapılırken, düzgün malzemeler kullanılmalıdır. Ve sağlam Bir Medyum tarafından yapılması tavsiye edilir. birçok kişinin denedikleri bu işlemler ile birbirlerini seven çiftlerin duygularını kısa zaman içerisinde yok eder. Ve kısa zaman içerisinde ayrılırlar.yapılan bu işlemlerde kısa, zaman Ve Genellikle sevmedikleri kişileri mutlu olmalarını engellemek için de bu işlemler kullanılır. Genellikle sevmedikleri kişileri mutlu olmalarını engellemek için ise bu işlem yapılır.

Ayırma büyüsünün belirtileri nelerdir?

Bu bir büyüye maruz kalan insanlarda kadın ve erkeklere  Göre farklılıklar göstermektedir. ayrılık Büyüsü Kadına yapılmışsa, kadın kocasını veya sevgilisini ne kadar çok seviyorsa o kadar çok nefret eder duruma gelebilmektedir ,eşini veya sevgilisini adeta büyük düşman olarak görebilir. Hamile bir insana yapılırsa Hamilelik sona erer.eğerki Erik Erkeğe Yapılmışsa karısına şiddet uygular ve onu sevmemeye başlar. işyerinde veya arkadaşlarıyla araları bozulur. hiçbir işi rast gitmez çocukları var ise onlara karşı çok sert davranır ve onları hiçbir şekilde anlamaz. tahammül seviyesi artık kalmaz.Birzamanlar sevdiği el üstünde tuttuğu insanı toplum içerisinde küçük düşürür ve bundan keyif duyar.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

  • Çiftler ilk bir kaç gün içinde artık karşılıklı olan duygularını kaybetmeye başlar.
  • İlk haftanın sonunda içlerindeki birlikte yaşama isteği tamamen ortadan kalkar.
  • İlk 7 gün sonunda kendi içlerinde ayrılmaktan söz etmeye başlarlar.
  • Artık 10. günün sonunda sakin bir şekilde ayrılma kararı verilmiş olur.
  • İkinci haftanın sonunda artık bu yola devam edilemeyeceği kabul edilir.
  • Ve üçüncü hafta ayrılmak için gerekli adımları devreye sokmak için harekete geçerler.
  • En geç 30 gün sonra artık karar alınmıştır ve ayrılık işlemlerine başlanmıştır.

Genel olarak yukarıda ayırma büyüsü belirtileri ve süreci hakkında bilgileri artık biliyorsun. Bundan sonrası tamamen senin vereceğin kişisel kararın doğrultusunda gelişecek. Eğer gerçekten sevdiğin kişiyi diğer insandan ayırmak istiyorsan o halde ayırma büyüsü yaptırmak problemine çözüm sağlayacak.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara