Aşk Büyüsü Nedir - Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü

Anasayfa » Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

İnsanın içgüdülerine olan sevmek ve sevilmek,ister istemez dışa Vururuz.Biz içgüdüleri olan canlılarız.Hepimiz aşık olmak isteriz. çünkü bu duyguyu içimizde bir yerde hep bir boşluk içerisindedir. Bazen ise aşık olduğumuz insandan olumsuz bir şekilde tepki Alabiliyoruz.Ve bize bir kolaylık sağlayan bir yöntemi sizlere anlatacağım. alışık olduğunuz insanı elde etmek istiyorsunuz ve elde edemiyor musunuz?

 Herşeyin kolay bir yolu var Bunda da olduğu gibi.aşık olduğumuz kız veya erkek sizi İstemiyor Mu? Bu büyü yöntemiyle kolayca üstesinden gelebilirsiniz. yüzde yüz kesin sonuç verecektir. Genellikle lise ve üniversiteli gençler, bu yöntemi kullanmaktadır. Çünkü içlerindek istedikleri aşkı tutamıyorlar.

Bu nedenle çoğu insan bu yönteme başvurmaktadır.Genelde anneler De Bu Yöntemi Kullanırlar çünkü çocukların iyiliğini isterler. oğlunun veya kızının aşık olduğu bir insanla evlenememesi kadar kötü birşey yoktur. Ve bu yüzden bu yöntem tercih edilmektedir.

Bu Makalemi Neden Okuduğunu biliyorum aşkın ne olduğunu zaten sen çok iyi biliyorsun, bundan hiçbir şüphem Yok.

Merak etmene gerek yok sana doğru yolu doğru yerde ve doğru insanlarla büyük dolduğunu, söyleyeceğim. içinde seni yakanı, Aşkale, evrelerini görebiliyorum, bu uykusuz geçen gecelerini bilebiliyorum Ama sen kaybettiğini zannetme çünkü sen bu yolda olursan kazanacaksın

Sana aşk acılarından nasıl kurtulabileceğini göstereceğim.acı Çektiğin o günlerin hepsini unutmanın dileğiyle.

Bunu birlikte nasıl gerçekleştireceğiz adım adım sana anlatacağım ve sen de yavaş yavaş anlayacaksın. Uzun zaman çıkış yolu bulamadın biliyorum, çok kere hayal kırıklıkları yaşadın. Tüm çabaların sonuç vermedi, ne yaptıysan işe yaramadı. Ama artık dedim ya sana, güvenli ve doğru yerdesin.

İçindeki kutsal aşk getirmiş olmalı seni bu sayfaya ve içindeki aynı kutsal aşk seni benim karşıma çıkardı. Aslında belki sen farkında değilsin ama kader seni benimle karşılaştırarak sana yeni bir çıkış kapısı sundu. Bundan sonrasına sen karar vereceksin. Ben sana kurtuluş kapısını gösteriyorum, gerisi sana kalmış.

Yüreğinin sesi seni nereye götürüyorsa ona hayır dememelisin. Yüreğinin sesi seni bana getirdi, seni bu sayfaya getirdi aslında yüreğin sana bir lütufta bulundu. Ona minnet duymalısın çünkü içindeki derin aşkı senin yüreğin çok iyi biliyor ve sana yol gösteriyor.


İstersen hadi şimdi yavaş yavaş seni bu acıdan nasıl kurtaracağız bunları konuşalım. Önce aşk büyüsü nedir buradan başlamak doğru olur. Senin en kolay anlayacağın şekliyle her şeyi bir bir anlatacağım sana.

Dedim ya, aşk bizi gökyüzüne çıkarır, biz onsuz oda bizsiz olamaz. Her birimizin aşka su gibi ihtiyacı var. Nasıl ki beden susuz kalınca kurur, insan ruhu da aşksız kalınca adeta solar, çiçek açamaz. Aşk büyüsü bu işin tedavisidir. Belki eşin tarafından terk edildin, belkide sevdiğin yada güvendiğin, uğruna canını vereceğin insan terk etti seni.

Fakat sen yılmadan, pes etmeden sevdiğini tekrar kazanmak için emek verdin. Artık bu emeklerinin karşılığını alacaksın. Zaten bunun için kader bizi karşılaştırdı. Belki sana garip gelecek, belki abartılı bulacaksın sözlerimi ama ileride ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın.

Unutma! Hayatta hiç bir şey nedensiz meydana gelmez, her şeyin bir nedeni var, tıpkı senin ve benim bu sayfada şu anda sanki karşılıklı konuşuyor olmamız gibi. Ben seninle harfler ve kelimeler aracılığı ile konuşuyorum ve sende benim sana söylediklerimi çok iyi anlıyorsun.

Merak etme birlikte çözeceğiz senin sorununu ve göreceksin ne kadar doğru söylediğimi. Şimdi anlamanı beklemiyorum elbette ama kısa süre sonra anlayacağını çok iyi biliyorum.

Sana aşk büyüsünden söz etmiştim, istersen bunu biraz daha açayım. Aşk büyüsü; ulvi güçlerin enerjisini kullanarak ayrılanların birleşmesi sağlayan mucize bir formüldür. Bu vefkler sayesinde karı – koca arasındaki sorunlar yada seven iki insanın tekrar bir araya getirilmesi mümkündür.

Aşk Büyüsü  Tarifi

Aşıklar için iyi bir tılsım kesinlikle kısa zamanda faydasını göreceksin. Sevgilisine arzu duyan her kişi adım adım bu muskayı yapabilir. Bu tılsım sevginin enerjini sana çekerek negatif enerjinin senden uzaklaşmasını sağlayacak.

Aşk muskası Ay’ın belli evreleri dikkate alınarak hazırlanır. Buna bağlı belli ritüelleri vardır. Ay’ın enerjisi farklı bir gölgeye sahiptir. Yumuşak, çekici ve büyülü bir enerji sende bu enerjiyi kullanacaksın.

Sevgiliyi kendine çekmek için yapacağın Ay büyüsü için şu uygulamayı yapmalısın;

 • Dolunay olduğu bir geceyi beklemelisin.
 • Dolunayın yeryüzünde bir su üzerine yansıması olması gerekiyor.
 • Ay büyüsü için bir göl kenarına yada varsa deniz kenarına gitmelisin.
 • Dolunayın muhteşem silüeti suyun üzerine düştüğünde şunları söylemelisin;

“Ibuia salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak!”

 • Yukarıda sana yazdığım cümleyi 3 kere tekrar et. Daha sonra yanında getireceğin küçük bir aynayı mavi bir beze sarıp bunu evinde saklaman gerekiyor.
 • Ay ışının enerjisi sizin auranıza çekicilik, gizem ve aşk yansıtacak.

Sadakat büyüsünü yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacın olacak;

 • Bir adet dikiş iğnesi.
 • Beyaz iplikten oluşan bir bobin.
 • Kırmızı renkte bir parça kumaş

Malzemeler hazırsa hadi başlayalım. Bu tılsım sevginin tüm gücünü sana çekerek sevdiğinle yaşadığın problemin yok olmasına yardımcı olacak. Aslında bu bir nevi sevgi muskası olacak ve sevdiğinin sana sadakatle bağlanmasına yardımcı olacak.

 • Öncelikle kırmızı bezimizin ölçüleri 30×30 cm olacak.
 • Daha sonra bu kırmızı bezi 4 kez katlıyoruz.
 • Kullanacağınız ipliğin yarım metre olmasına dikkat edin.
 • Ardından ipliği iğneye geçireceğiz.
 • İpin uçlarını birbirine bağlayın ve şunları söyleyin;
  “Bir iplikte bir düğme ve bir iğne içinde bir iplik var. Kimse onları ayıramaz“
 • İğneyi sağ elinizle alın ve ipi sol elinizle tutun. Aşağıdaki kelimeleri söyleyin:
  “Ben (isminiz) bir iğneyim, sevgilim ise (onun ismi) bir ipliktir. İğne ve iplik orada olduğu sürece biz ayrı olamayız“

Diyelim ki sevdiğine bugün itibari ile bir aşk büyüsü yaptırdın. Sevdiğin kişinin üzerindeki aşk büyüsü belirtileri nasıl olacak sana yazıyorum. Büyü belirtileri ve büyü çeşitleri hakkında en iyi bilgilere sahip olacaksın.

 • İlk aşk büyüsü belirtisi genelde 5. günden sonra etkili olmaya başlar.
 • Sevdiğin ilk hafta sonunda yavaş yavaş seni düşünmeye başlar.
 • İlk 8 günden sonra seni rüyalarında görmeye başlar.
 • 9. günün sonunda sana karşı büyük bir hasret, özlem, aşk duyguları beslemeye başlar.
 • 12. günün sonunda artık içinde yanan aşk ateşi onu ele geçirir ve sana ulaşmak için harekete geçer.

Merakını anlıyorum, diyelim ki aşk büyüsü yaptırdın ve ne zaman sonuç alırım diye öğrenmektiyorsun. Aşk büyüsü ne zaman tutar sana anlatacağım. Dedim ya sana her şeyi söyleyeceğim diye bu sayfayı okuduktan sonra aklında hiç bir soru işareti kalmayacak. Tüm merak ettiğin soruların cevabını sana bir bir anlatacağım.

Aslında benim hazırladığım çalışmalar çok hızlı sonuç veriyor. Ortalama en geç ilk 7 ila 14 gün içinde sonuç alacaksın. Fakat şunu da bilmen gerekiyor, diğer hocaların yaptıkları aşk büyüleri ne zaman tutar bunu bilemiyorum. Aşk büyüsü ne zaman tutar bunu bilmek için hazırlanan büyünün kalitesini bilmek lazım.

Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara