Adet Kanı Büyüsü Nedir ? Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Anasayfa » Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Faize sistemi sırasında büyüyen hastalıklardan alana gelen kanama diyebiliriz. Adet kanının patolojik iyileştirme özelliği vardır. Tıpkı bir yaraya şifa olan merhem gibi düşünebilirsiniz. Bu sebeple adet kanı Büyüsünin ilişkileri iyileştirdiği düşünülür.
Şimdi ben sana bu dedikodunun ne kadar doğru olup olmadığını anlatacağım. Sonra sen kendin karar vereceksin. Benim tek isteğim senin doğru bir biçimde rasyonel karar vermen. Elbette son tercih sana ait olacak.
Kıymetli kardeşim; senden tek ricam senin için yazdıklarımı ciddiyetle okuman. Zira sana fantastik bilgiler vereceğim. Burada sana vereceğim bilgileri öteki sitelerde bulman olası değil. Bunun garantisini veriyorum sana. Adet kanı Büyüsü hakkında insanlara sunulan bilgilerin pek çoğu yalandan ibaret. Bu mevzu insanlar arasında çok iyi öğrenilmiyor. Bu sebeple ben sana son noktayı koyacak doğru bilgileri vereceğim. Yalnızca dikkatini yazdıklarıma ver. Sana bazı ehemmiyetli nasihatlerim olacak, onları da lütfen dikkate almaya çaba et.
Bu büyü basmakalıp üstü bir büyüdür bozulması için dahi bazı medyumlar çok gayret sarf edebilirler.
Hatta çok öğrenilen aşk Büyüsü bile adet kanı Büyüsünin yanında zaman zaman sınıfta kalabiliyor. Zira bu tılsım öteki yapılan aşk büyülerine oranla 3 kat daha eforlu tesir yaratıyor. Ancak bu gidişatta sevgiden bahsetmek olası değil. Neticede etik olmayan usuller kullanıldığı için üzerinde düşünülmesi gerekir. Cemiyette öğrenilen en güçlü bağlama tesirlerine sahip büyü çeşididir. Bir çok değişik adla anılsa da en çok deyim edilen adı adet kanı Büyüsü olarak bulunur. Tesirleri ise bütün bir papaz Büyüsü içeriğini bizlere sarihler. Bu adet kanı büyülerini yaparken son derece dikkatli olunması ve sürecin arz eden şahsın lehine sonuçlanması için çok ciddi yürütülmesi gerekir. Yapılacak minik kusurların neticelerin büyük metamorfozuna ve istenilen yere varılamamasına neden olur. Bu surattan papaz Büyüsü tesirlerini adet kanı Büyüsüni kullanarak elde etmek isteyen insanların sabırla bu işin üzerine gitmeleri ve asla olması gereken bekleme müddetinden daha evvel bir arzda bulunmaması gerekir. 21 ila 40 gün aralığında tesirlerin görülmesi süreç alabilir.
Bu surattan adet kanı Büyüsü azıcık uzun süren bir uygulamadır.
Bu kadar uzun zaman almasının en esas nedeni ise tesirlerinin ömür boyu sürecek olmasıdır. Konutlu çiftleri ayırmak, sevgililerden birinin öbürünü terk etmesini sağlamak, konut içinde sıkıntılılık yapmak ya da konutun içinde bir insanın mum gibi erimesini ve hasta olması sağlamak gibi çok ciddi ve tesirli şeytanca neticeleri sizler için verebilir. Zira bu operasyon için bir çok cin kullanılır. Adet kanı oldukça pis bir atıktır. Bunu bayanlarda çok iyi öğrenir zati nedeni de döllenmeyen yumurtadan dolayıdır. Bu surattan cinlerin en çok hoşlandıkları etraflar için kullanılır. Bu varlıklar en pis yerlerde yaşarlar. Bazen bir çöplük bazen umumi bir tuvalet bazense hamam gibi çok insanın hacetini gördüğü yerleri seçim ederler. Bu surattan da pis malzemeleri cinleri ikna etmek için kullanmak en aşina uygulama olarak ortaya çıkmıştır. Bu en öğrenilen uygulamaların başında da tesirinin çok uzun süreli ve hatta ömürlük olması dolayısıyla adet kanı büyüleri oldukça rağbet görmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Tesirleri

  • Gerçeğinde çok rakamda bulgu olsa da en öğrenilen doğrultuyu 21’inci günden sonra manevi ve fiziki istikametten apayrı birine dönüşen bireyler bizlere bu Büyüsün yakaladığını işaret ederler.
  • Konutun içinde devamlı sıkıntılılık çıkarılması, konutlu çiftlerin sürekli olarak münakaşaya eğilim etmesi ve her şey son derece yolundayken bir anda boşanmanın gündeme gelmesi.
  • Adet kanı Büyüsü erkek şahsa yedirilerek bu operasyon reelleştiyse bazen süreç 40 günü bulmaz. Ancak tesirler daha da şiddetli olabilir. Süreç kısalması için bu tesirleri göze almaz hiç bir medyum. Eğer bu operasyon kısalsın diye yedirme içirme uygulanırsa o zaman neticeler ölümcül olabilir. Çok dikkatli olunması gerekir.
  • Adet kanı Büyüsünde tesirler görüldüğünde dolaysız olarak bu tesirleri bir koruma celbiyle tutuklamak gerekir. Alakalı varlığın bu vaziyeti devamlı hale getirmesi için bir koruma yazılması koşuldur. Aksi takdirde zaman içinde bu operasyon bozulabilir. Bozulma eylemi bazen kendiliğindene olabilirken bazen de bir hocanın operasyon üzerinde bakımlar yapması da sekteye uğratabilir.
  • Adet kanı ile yapılan büyülerin çeşitleri ve adları oldukça değişik biçimlerde telaki edilebilir. Ancak cemiyetsel olarak bu tesirleri yaşayan insanların genel olarak birine makûsluk yapmaktan dem vurdukları öğrenilir. Bu surattan operasyonun tesirlerini tasarılarken birkaç defa düşünüp son kararı buna göre vermekte oldukça büyük fayda var.

Adet Kanı Büyüsü Bozulur mu ?

Gerçeğinde bu sualin yanıtını hayır olarak vermek daha doğru olur. Zira işinde ve ilminde sağlamlaşmış medyum hocalerin yaptıkları adet kanı büyülerini bozmak hiç de basit değildir. Bahsettiğimiz gibi koruma celbleri çok güçlü olarak operasyon sonuna ilave edilir. Bu celbler şahısları çok büyük bir oranda bu girdikleri tesire değişmezler.
Ancak bu korumalar yazılmaz operasyon başı boş vazgeçilirse tesirler geriye gidebilir. Hatta bu tesirler bir hayli değişik biçimde ters de tepebilir.
Takibini yapmak ve gereken alakayı göstermek oldukça ehemmiyet talep eder. Ancak Büyüsü yapan şahsın adet kanı Büyüsüni bozması tabi ki daha basittir.
Operasyonu yaptıran şahıs bırakma hakkını bu operasyon içinde gizli meblağ ama hemen bozulmaz. Adet kanı operasyonlarını bozmak için de bir zamanın geride kalması temeli koşuldur.
Genel olarak konutlu ilişkileri tamamlamak ve taraflardan birine aşık olan bireylerin çağdaş cemiyetlerde bu sihre kalkıştığını öğreniyoruz. Ancak etik ve ahlaki bakımdan bu süreçlerin çok hassas olduğu ve çok ince balansların üzerini kurulduğunu öğrenebilirsiniz. Bu surattan oldukça dikkatli tercihler yapmalı ve bireyler üzerindeki negatif tesirlerini hiç bir zaman göz arkasını etmemelisiniz. Adet kanı Büyüsü yaparken öncelikle operasyon için emelin ve niyetin ne olduğunu çok iyi incelemek ve çalıştığınız medyum hocaden de tüm içerikleri tek tek arz etmelisiniz. Havas ilminde hiç bir çalışma ve tesir rastgele yapılamaz. Bu mevzuda oldukça ehemmiyetli ve sizlere aktarmak zorunda olduğumuz anekdot ise; Netlikle acemi olarak insanların bu internet etrafında sizlere daha kısa vakitlerde temin etmeyi vaat ettikleri operasyonlara kulak asmayınız. Vaziyetinizin içeriği ve arz edilen neticeye göre operasyon vakitleri tanımlanır. Unutmayın ki bu ilimde ehemmiyetli olan şey operasyonun neticeyi ve bu neticeye neden olan nedenlerdir. Onun dışında kalan aldığı zaman başka bir deyişle süreç ise hiç bir ehemmiyeti olmayan bir zaman dilimidir. Sizlere nasihatimiz 3 gün geç olsun ama olsun biçiminde düşünebilecek sağ duyuya sahip olmanızdır. Aksi takdirde bu ilimde suistimalci insanların web aleminde kol dolaştığını söylememize gerek yok sanıyoruz. Whatsapp Hattımız İçin Tıklayınız
Gerçek uzman medyum hocamızdan, bilgi veya aklınıza takılan tüm sorular için Bizi Arayabilirsiniz:

WhatsApp Hemen Ara